Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatti lábfej...

Terhesség alatti lábfej fájdalommal mit érdemes kezdeni? Néha már járni is alig bírok.

Figyelt kérdés
Mindkét lábfejem be van gyulladva a negyedik hónap óta (most 7 hónapos vagyok) iszonyúan kilapultak, két mérettel nagyobbak, általában már a férjem cipőit hordom. De még így is iszonyúan fájnak, ha egy lépést is teszek. Dolgozni még eljarok, nem szeretnék csak otthon ülni, de lehet azt kéne... Mit javasoltok?más is volt érintett? A szülés után rendbejitt a labatok?

2019. máj. 12. 09:01
 1/1 anonim válasza:
Én még csak az 5.hónapban járok. Nekem is picit elkezdett dagadni a lábam,ha sokat álltam/ültem estére 1-2 számot is megnőtt,de amikor felpolcoltam és pihentem eleget kicsit sem dagadt be.:) Én mindenképpen a több pihenést javasolnám,ha fekszel akkor a legkönnyebb a szív dolga. Viszont,ha továbbra is be kell járnod dolgozni próbáld meg,hogy felpolcolod. Semmiképpen se állj sokat.
2019. máj. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!