Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruációs...

Nagyon erős menstruációs görcsök 14 éves lánynál? Nálatok mik váltak be?

Figyelt kérdés

A lányomnak 12 éves kora óta megvan rendszeresen, de az utóbbi fél évben kezdett neki fájni. Szegény nagyon megszenvedi, sokszor az ágyból se bír kikelni, hányik, pedig próbáltunk már fájdalomcsillapító meg nospa kombót, meleg palackot stb.

Voltunk dokinál, de ő mindent rendben talált, fogamzásgátló szerinte enyhíti, de ő se ajánlja még ilyen fiatalon, meg én se szedetnék vele.

Van valami gyógyszer ami nektek segített?


2019. máj. 12. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalom illetve gyulladáscsökkentő gyógyszerre kérhetsz receptet a háziorvostól: Flector-por, Analgesin Forte, Flamborin csepp.
2019. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan milyen vizsgálatokat csinált a doki?
2019. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a gyógyszer váltás vált be. Eddig én is Nospat szedtem, de mostanában (3-4 hónapja) a Drotaverin Chinoin-t hasznàlom :)

Igyon eleget, pihenjen sokat.

Ajánlott vérvételre menni. Igaz, nálam nem találtak semmit, de jobb félni. Kitartás neki

2019. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hormonokat nézett vérből, meg uh-t csinált
2019. máj. 12. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el egy másik orvoshoz is, második szakvéleményt kérni!


Illetve ezt nézzétek meg:

[link]

2019. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másik orvos, aki normálisan megvizsgálja.
2019. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!