Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Help! Szerintetek lehetek terhes?

Help! Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal fordulok hozzátok hogy 10 napja késik a mensim de általában mindig késik másfél hetet. Nem fáj és nem érzékeny semmim. Korábban volt egy fertőzésem alul ami még lehet tart. Egy ideje fehér túrós állagú néha folyós jön minden nap az alsónemümbe. Szerintek ezek mire utalhatnak? 17 l. Mindig védekezünk.
2019. máj. 12. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek, akkor kicsi az esélye hogy terhes vagy. A ferőzéstől késhet, illetve ha amúgy is rendszertelen, én nem aggódnék nagyon. Ha meg 1 hetig nem jön meg, azért menj tutira, csinálj egy tesztet.
2019. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan mikor volt az elmúlt 5 menzeszed első napja?

Szex volt az elmúlt 3 hétben?

Védekezés gumit jelent?

2019. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig késik 1,5 hetet a vérzésed, akkor valamit nagyon rosszul számolsz... Hány naposak voltak az elmúlt 1 évben a ciklusaid? Terhességnek ilyenkor a pozitív teszten kívül nincs más jele (max az elmaradt vérzés). Tesztelj, ha nem védekeztetek. De én inkább fertőzésre gyanakszom.
2019. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mióta elkezdtem a szexualis eletemet azota késik ennyit eddig mindig csak 1-2 napot késett. Igen gumival.
2019. máj. 12. 20:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt az elmúlt 3 hétben.
2019. máj. 12. 20:05
 6/8 A kérdező kommentje:
*nem volt szex az elmúlt 3 hétben.
2019. máj. 12. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
De mihez képest késik? Hát ha van pl egy 30 napos ciklusod, és mindig 1,5 hetet késik, akkor egy idő után már csak évente 1x fogsz menstruálni... Mondom: rosszul számolod a ciklust. Hiszen értelmetlen, amit írsz.
2019. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha mindig késik a menzeszed az nem késés hanem olyan hosszú a ciklusod. Nekem is 33-34 napra szokott megjönni, hiába 28 a standard attól még nem számít 6 nap késésnek.


Amúgy szerintem még nem múlt el a fertőzésed, vagy orvosnál sem voltál, vagy akár a doki tenyésztést sem végzett csak felírt valamit. Menj orvoshoz. Ha normálisan védekeztek, ami nem a "csak egy picit berakta majd húzott gumit" akkor az az eshetőség kizárható, hogy terhes vagy. Bár ha nagyon aggódsz holnap suli után bármelyik drogériában tudsz venni egy tesztet kb 400ft-ért és kedd reggel tesztelni is tudsz.

2019. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!