Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 2 éve, normálisan szedem. Előző menstruációm előtt voltam együtt a párommal, tegnap kellett volna megjönnie, reggel jött meg. Görcsölök, de nagyon kevés vér, szinte alig van. A ket menstruáció közt nem voltunk együtt..nagyon aggódom. :(
2019. máj. 12. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Azt ugye vágod, hogy 2 éve nem menstruálsz?
2019. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétlem. Ha rendesen szeded a tablettát csak simán gyenge a megvonásos vérzésed. Ha nagyon aggódsz egy drogériába tett látogatás és 400ft-ért cserébe vehetsz egy tesztet.
2019. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönöm a normális választ! :) hát az a baj egyszer volt olyan hogy aznap elfelejtettem bevenni és az aktus után jutott eszembe. :(

Az elsőnek meg annyit, hogy ha nem tudsz normális választ adni, inkább maradj csendben! Érdekes a második válaszoló értette. De ha nem volt érthető, akkor elnézést kérek.

2019. máj. 12. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szedett antibiotikumot vagy bármilyen másmilyen gyógyszert amire reagált a fogamzás gátló, akkor igen is lehetséges
2019. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmilyen gyógyszert mellé. Se vitamint, semmit
2019. máj. 13. 06:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A kérdésem csupán arra irányult, hogy ugye tudod, hogy csak egy mű vérzésed van, ami lehet kevés, hiszen semmi köze a menstruációhoz. Kár ilyen miatt aggódni. Egy megvonásos vérzés akár ki is maradhat. Csak logikusan végig kell gondolni...
2019. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj akkor, csak nem volt mèg ilyen, és megijedtem nagyon.
2019. máj. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!