Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szakítanátok vele?

Szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

Baratnom alar egy tetovalast a csuklojara.

Elmondtam neki hogy szerintem nincs ertelme es folosleges nekem nem is tetszik. Kb leszarta a velemenyem,de o elvaria hogy az legyen amit o mond.

Egy kutyat akar egy emberi kezzel mert nagyon szereti a kutyakat. De szerintem ennek semmi ertelme nincs,kinek akarja bizonygatni? Akit szeretunk az belul van minek magunkra tetovaltatni egy kis szar szimbolumot??



2019. máj. 13. 09:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Es inkabb mar belementem mert lattam rajta hogy nagyon akarja es SZERETEM hogy jo akkor csinaltasd meg de a legjobbal hogy ne legyen velenbaj jesobb erre o ugy beszelt meg utana is velem mint egy idegbeteg.

Olyan mintha szarna ilyenkor arra amit mondok es amit kitalal az van csak. Raadasul ugyved akar lenni..

2019. máj. 13. 09:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd teste, azt tesz vele, amit akar. Ebbe nincs beleszólásod. Ha tetováltat, próbáld elviselni, ha ennyire szereted őt.
2019. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

" ugy beszelt meg utana is velem mint egy idegbeteg".


Ha ideggyógyász vagy, esetleg kikezeled. Különben veszve vagy.

2019. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég sok tetoválást látok mostanság, de ennek ellenére azt mondom, hogy kulturált ember nem tetováltat magára semmit. Nem vagytok egy szinten. Mondd meg neki, hogy az ott marad, soha többé nem tudja onnan eltüntetni, ebbe gondoljon bele. Hogy nem lesz ügyvéd, arra a fejemet teszem. Nem is fogják alkalmazni, ha meglátják, hogy tetovált.
2019. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgyis előbb, utóbb szakítani fogtok, mert nem vagytok egy színvonalon.
2019. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, kérdező, hogy nőkkel vitatkozni olyan, mint szobabiciklizni.Csak belefáradsz, de nem jutsz sehová. Imádom a nőket, széppé tették az életemet. De sohasem vitatkoztam velük. Észérvekre amúgy sem hallgatnak, mert ők az érzéseik mentén élnek. Inkább a kérdéseimmel irányítgattam a gondolataikat.
2019. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
89%
Nem. Hülye vagy. NAGYON DURVÁN hülye vagy. Az egy dolog hogy együtt vagytok attól még neked semmi közöd az ő bőréhez! "nekem nem is tetszik" fhu de szánalmas vagy ember😂😂😂
2019. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a tetkó. Viszont ha a párom szeretne, nem szólnék bele, mert az ő bőre, nem az enyém!
2019. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Azt azér szögezzük le, hogy azok az idők már rég elmúltak, amikor nem vettek fel valahova, mert neked tetkód volt.

Ha ez alapján foglalkoztatnának embereket a munkáltatok, az emberek fele munkanélküli lenne.


Jelenleg ahol ülök munkahelyem, előttem és mögöttem is tetovált ember ül. És nem nettó 140-et keresünk :)

Szóval ennyit a "nem vesznek fel sehova" dumáról.

2019. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ez olyan dolog, hogy elmondhatod a véleményed, de az ő szíve joga eldönteni, hogy mennyiben hagyja magát lebeszélni. ez a tálalástól is függ.

nekem van tetoválásom. a barátom azt mondta, hogy “a te döntésed, elfogadom, mert szeretlek így is, úgy is, de annyira szép kis hamvas a bőröd, biztos vagy benne, jól meggondoltad?”, és mi megbeszéltük, hogy akkor egy kisebbet, ami mindkettőnknek tetszik.

ha így mentél oda hozzá, hogy nincs értelme és szar, akkor ne csodálkozz.

egyébként pedig szakítsatok. ha egy ilyen miatt dobni akarod, akkor eleve nem szeretitek egymást.

2019. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!