Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilni kell szex közben, mitől?

Pisilni kell szex közben, mitől?

Figyelt kérdés

Volt egy felfázásom kb egy éve. Voltam vele orvosnál, adott gyógyszert, kikezelte. (Visszamentem utána vizsgálatra, akkor nem talált már semmit, tehát gyógyultnak nyilvánított.)

Tökéletesen el is múlt minden panaszom, egyet kivéve: szex alatt visszajön, olyankor végig majd' bepisilek.

Mondanom se kell, eléggé tönkrevágja a szexuális életemet szép lassan, így élvezhetetlen az egész, sajnos már az elejétől kezdve azt várom, hogy vége legyen, és mehessek végre pisilni... Így nem lehet élni. :(


Mitől lehet ez, ha már egyszer meggyógyultam?

Mit tehetnék, hogy elmúljon végre?


2019. máj. 13. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem értem, mire jó ez a priviben válaszolgatás...


"Amikor vége van, tényleg kell is pisilni? Rendesen jön is? Vagy csak úgy érzed?"

Bizony, rendesen kell.


"Elcseppenes, stb, nem volt? :)"

Nem tudok róla.


"Amúgy minden pózban, minden esetben így van?"

Minden pózban, a legvégéig, onnantól kezdve, hogy a párom (kívülről) hozzám ér ott lent.


"A dolgot az okozhatja hogy a hólyagod nyomás éri szex közben:)"

Nem hiszem, mert lsd fent, nem kell behatolás ahhoz, hogy ezt érezzem.

2019. máj. 14. 15:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt?
2019. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
?
2019. máj. 15. 09:49
 4/4 anonim válasza:

Velem is ugyan ez volt. 2-3 éve csúnyán felfáztam. Doki, kacsa, antibiotikum. Nem múlt el a fájdalom, pisilnem kellett folyamatosan és erős szúró érzés volt szex közben. Sokáig aggódtam, hogy most aztán vége van, de elkezdtem szedni tőzegáfonya tablettát, ittam a teát, és szépen lassan kigyógyultam belőle. Urzinol is segíthet. Igyál sokat, járj többet pisilni. Lehet, hogy még benned van a baktérium, nem tudott kiürülni.

Nekem mai napig vannak ilyen tüneteim, óvatosan a felfázással, sajnos nem valami kellemes dolog.

Szóval sok víz, tőzegáfonya!

Ha nem múlik el, próbálj meg előtte pisilni, lehet, hogy úgy nem jön elő.

2019. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!