Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mi lesz ha bevettem pár metformin tablettát?

máj. 13. 23:52  Privát üzenet  

A válaszok
Élsz mèg?

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/6Időpont máj. 14. 00:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos igen

# 2/6Időpont máj. 14. 00:14 Privát üzenet
Wonny nevű felhasználó válasza:

Miért akarsz öngyilkos lenni? :(

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 14. 02:10 Privát üzenet
szerintem fosás meg hányás. Amúgy nekem is azt irták fel holnaptól fogom szedni. Tényleg lehet tőle fogyni:?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 14. 02:35 Privát üzenet

Magától a gyógyszertől nem lehet fogyni. Ha életmódot váltasz és mozogsz mellé, akkor segíthet a fogyásban.

Ha nem szedsz ilyen bogyót, minek vetted be? Max lesz egy kis vizes hasmenésed vagy szédülsz majd.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 14. 08:28 Privát üzenet
Fejtsd ki kérlek, hogy miért szeretnél öngyilkos lenni. Úgy többet tudunk segíteni.

# 6/6Időpont máj. 14. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pcos-es mind kettő petefészkem. Fogamzásgátlót szedtem rá, de babát szeretnénk abbahagytam. Az orvosom felírt nekem metformin tablettát a pcos-ra. Én szőrösödök, túlsúlyom is van. Tapasztalatok?
PCOSOK! Szerintetek lehet már peteérésem? Inkább azoktól kérdezném akik Metformin tablettát szedtek!
PCOS-ok! Akik Adimet/Metformin 500-at szednek azok, hány tablettát szednek egy nap?
Pcos-ok! Akik Metformin 500 mg-os tablettát szedtek, nektek mennyi idő múlva tűntek el a ciszták és mikor jött utána a baba?
Szedett valaki Metformin 1a Pharma tablettát? Tapasztalatok?
Metformin tablettát szedek PCOS-re, miért nem jön meg? (lent)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!