Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem. Be vagyok...

Késik a menzeszem. Be vagyok pánikolva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos, a helyzet az, hogy egy hete késik. Tegnap csináltam tesztet, az negatív lett. Nem hinném, hogy terhes lennék, hiszen a menzesz késésén, és a görcsölésen kívül nincs más tünetem. Illetve a barátommal a múlthónapba csak egyszer voltunk "együtt", de akkor is max 2 percig volt bennem. Tudom, az előváladék még mindig lehetséges.

Az előző menzeszem se jött meg normálisan. 2 hétig barnás folyásom volt helyette. Akkoris csináltam tesztet, és akkor is negatív lett.

Az elmúlt egy hónapba rengeteget stresszeltem, és hízni is híztam vagy 2 kilót. Egyéb problémák miatt. A menzesz előtt (amit vártam, csak ugye nem jött még mindig meg) hüvelyflóra helyreállítót szedtem egy hétig. Most írta ki a dokim a fogamzásgátló tablettákat. Megjönne, ha elkezdeném szedni, vagy csak még nagyobb bajt okoznék?

Mit gondoltok? Várjak még, és csináljak még egy tesztet? Meddig várjak a nőgyógyász felkeresésével? Korai lenne holnap felhívnom?

Mióta meg kellett volna jönnie, csak még jobban stresszelek. Lehet így ki is fog maradni egy hónapom?



#menstruáció #görcsölő has #Fogamzásgátló szedésének kezdete
2019. máj. 14. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Védekezés csodákra képes
2019. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől is elmaradhat de mindenképp menj el orvoshoz minél előbb, és védekezz szex közben..........
2019. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz szerintem addig ne szedd amég nem beszéltél vele.
2019. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig mindig védekeztünk. 3 óvszer fajtával próbálkoztunk, de egyiket se tudom használni. A pharmatexet is próbáltuk, arra is allergiás vagyok. Ahogy mondtam, hogy kaptam meg a tablettákat, de mivel nem jött meg, nem tudom még mindig beszedni. Csak azért voltunk úgy együtt a párommal, mert nem voltunk benne biztosak, hogy az óvszer miatt rossz a szex, vagy velem van a baj. De nem volt se, csak ugye előváladék lehetséges. Azt nem lehet sajnos kontrolálni.
2019. máj. 14. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell várnod a tablettával hogy megjöjjön. Ha véletlen terhes vagy, a doki is csak egy tesztet tud még csinálni. Várnék még, egy hetet max, és csinálnék tesztet pár nap múlva, bár ha terhes lennél a tegnapi kimutatta volna.
2019. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
81%
Nincs csak két percig volt bennem, nincs nem ment belém! Ha tudod hogy előváladéktól is teherbe lehet esni, akkor? Ne haragudj, de mi, válaszolók nem látunk beléd. Vagy terhes vagy, vagy nem. Elvileg a teszt kimutatná, de láttam már sok mindent... Irány az orvos, jobbat nem tudok tanácsolni. Ja és védekezz!!! Egy abortusz szörnyű, sokkal rosszabb mint védekezni... Ezt csak azért írtam mert gondolom nem véletlenül pánikolsz... Ne húzd az időt, hívd fel az orvost és menj! Aztán majd írd meg mi van veled. Sajnálom ha nem túl kedves stílusban írtam, de a szex ezen része nem játék, na meg egy nem kívánt terhesség következményei sem...
2019. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Mi 10 éve védekezünk megszakítással. Nem hiszem, hogy ennyitől terhes lennél..
2019. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma, mielőtt felhívtam volna a nőgyógyászt megjött, szóval egyel kevesebb ok, amiért ehetem a kefét. Innentől megpróbálom nem túlhajtani magamat.
2019. máj. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!