Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése neo-ferr...

Fogamzásgátló szedése neo-ferro forgamma mellett mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen és kiderült, hogy a vasam alacsony, 3.5 és a normális 9 lenne. Az orvos vaspótlásra a neo-ferro forgamma tablettát írta fel, de közben a fogamzásgátló tablettát is el szeretném kezdeni szedni. A nőgyógyászomhoz sajnos csak 2hét múlva tudok elmenni, de felhívtam és megkérdeztem, hogy fogamzásgátló szedése így mennyire lenne lehetséges, azt mondta, hogy a vérzésem is kevesebb lenne és az is segíthet a vashiány megoldásában és szedhetem egyszerre a kettőt. Valakinek volt esetleg ilyen problémája? És ha igen mik a tapasztalatok? Vesztett a fogamzásgátló tabletta a hatásából a vastabletta szedése mellett?

2019. máj. 15. 10:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!