Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen szaga es ize van az...

Milyen szaga es ize van az egeszseges huvelynek?

Figyelt kérdés
Nem tudom h az normalis e hogy kicsit savanykas szaga van a huvelyemnek. A baratomnak meg nem engedtem meg hogy kielegitsen oralisan mert nagyon felek h zavarni fogja a szagom vagy nem fogok izleni neki :/

2019. máj. 15. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nincs semmilyen szaga, ízre sem nagyon más, mintha máshol nyalogatnád a nő testét, csak nedvesebb. A savanyú szag bizony baj, valószínűleg gombafertőzésed van.
2019. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ízre sem nagyon más? a hüvely alapból savas.. tehát olyan sós íze van a hüvelyváladéknak.

első válaszoló ha srác vagy még nem nyaltál puncit az tuti

2019. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nem gond ha egy kicsit savanykas a szaga? Mindenhol azt olvasom hogy a huvelynek savas ph-ja van
2019. máj. 15. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Az van neki, de attól még nincs szaga, ahogy a bőrödnek sincs. Menj el orvoshoz!
2019. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van "szaga"

Igazabol nem tudom semmihez hasonlitani.de van egy jellegzetes "szaga".

2019. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De milyen az a jellegzetes szag?
2019. máj. 15. 22:11
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ott valami van, ha savanykás szagot érzel. Menj orvoshoz. Ilyen semleges illata van, ha egészséges, igazából nem lehet nagyon mihez hasonlítani. De nem erős, nem büdös.
2019. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bőr illata van ami keveredik a testnedvekkel(hiszen folyása mindenkinek van)

Ennel jobban nem tudom leirni

2019. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe pézsma.
2019. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért megnézném hogy van semleges szaga ha egésznap jösz mész és késő délután beszagolsz :D

Egyébként én nyalakodás előtt mindig megtörlöm magam vizes ruhával mivel olyan munkát végzek aminél izzadok nem kellemes úgy nyalakodni.

2019. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!