Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Olívia_1902 nevű felhasználó kérdése:

Mitől késhet a menstruáció?

Sziasztok. Az a probléma, hogy már szűk 2 hete nem jött meg a havim.. Eddig nem volt ilyen problémám és csak pár napot késett csak, olyan max 5 napot, többet nem. Barátom nincs, nem voltam együtt senkivel már lassan 3 hónapja. De abban a másik 2 hónapban rendesen megjött.

19L

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, probléma, késés

máj. 16. 07:59  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet hormonális oka, stressz, életmódbeli változás, más fennálló egészségügyi gond. Sok tényező befolyásolja, és fiatalabb koromban nekem sem volt annyira megbízható, mint most. Még talán hétfőig légy türelemmel, utána hívd fel a nőgyógyászt/háziorvost.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 08:07 Privát üzenet
Nem vagy egyetemista ? Mert en igen es tudom hogy a sok stressz miatt késett múltkor a havim. Vagy esetleg nem szedtél az elmúlt hónapokban antibiotokumot mert ezek meg tudjak kavarni vagy nem voltal e felfázva?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 08:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok még egyetemista. Most érettségizek, de egyáltalán nem vagyok az a rá stresszelős típus. Felfázva sem voltam és antibiotikumot sem szedtem.

# 3/4Időpont máj. 16. 12:04 Privát üzenet
Akkor itt az érettségi a ludas lehet nem érzed de a sok koncentrálás és tarsai biztos közre játszik.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 18:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nőgyógyászati vizsgálat után alhasi szúrkáló fájdalom normális?
Ebből lehet baj?
Késik a menzeszem. Be vagyok pánikolva. Mit csináljak?
Menstruáció előtt, alatt inkább ne tornázzon valaki?
Elkezdhetem a fogamzásgátlót gynositol után?
Menstruáció elmaradás? Fogyás

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!