Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruáció?

Olívia_1902 kérdése:

Mitől késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a probléma, hogy már szűk 2 hete nem jött meg a havim.. Eddig nem volt ilyen problémám és csak pár napot késett csak, olyan max 5 napot, többet nem. Barátom nincs, nem voltam együtt senkivel már lassan 3 hónapja. De abban a másik 2 hónapban rendesen megjött.


19L



2019. máj. 16. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális oka, stressz, életmódbeli változás, más fennálló egészségügyi gond. Sok tényező befolyásolja, és fiatalabb koromban nekem sem volt annyira megbízható, mint most. Még talán hétfőig légy türelemmel, utána hívd fel a nőgyógyászt/háziorvost.
2019. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyetemista ? Mert en igen es tudom hogy a sok stressz miatt késett múltkor a havim. Vagy esetleg nem szedtél az elmúlt hónapokban antibiotokumot mert ezek meg tudjak kavarni vagy nem voltal e felfázva?
2019. máj. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még egyetemista. Most érettségizek, de egyáltalán nem vagyok az a rá stresszelős típus. Felfázva sem voltam és antibiotikumot sem szedtem.
2019. máj. 16. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor itt az érettségi a ludas lehet nem érzed de a sok koncentrálás és tarsai biztos közre játszik.
2019. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!