Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó hirtelen a mellben?

Csomó hirtelen a mellben?

Figyelt kérdés

Ma érzek egy csomót az egyik mellemben, ami tegnap még nem volt ott, szóval egyik napról a másikra lett.

A mell felső részében a bimbó fölött van és akkor is érezni ha csak megsímítom a böröm, szóval kicsit kidudorodik. Nem fáj és más tünetem sincs. Mitől lehet? Ellégé megijedtem...

22/N


2019. máj. 16. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nemtudom milyen melltartót hordasz és nem is akarok személyeskedni de amikor anno én sok push upp melltartót vagy erősen szorított melltartót hordtam akkor gyakran előfordult

Ha esetleg nem múlna el akkor nézesd meg mindenképp

2019. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itthon nem hordok melltartót, ha néha elmegyek valahova akkor meg sima melltartót hordok ami nem szorít és nem push-up-os. Elég kicsi a mellem szóval nem hordok merev kosarast sem.
2019. máj. 16. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor elkene menned dokihoz

Nehogy valami nagy baj legyen és későn derüljön ki mi a baj

Bár reméljük nem lesz

2019. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!