Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hetes terhes vagyok és...

4 hetes terhes vagyok és napok óta “mindjárt megjön” érzésem van?

Figyelt kérdés
4 hetes terhes vagyok és napok óta “mindjárt megjön” érzésem van, azonnal szaladok a mosdóba megnézni nem e jött vér vagy hasonló. Nem görcsölök csak olyan érzésem van mintha most indulna meg a vér vagy a hüvely váladéka, idegen test erzétem van a hüvelyemben. Volt már valakinek hasonló?

2019. máj. 16. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze
2019. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Bár terhes még nem voltam, többen tapasztalnak ilyen tüneteket. Valószínűleg a méhszájad okozza, teljesen normális. :)
2019. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A koraterhesség tünetei megegyeznek a premenstruációs tünetekkel. Nekem kb a 8. hét környékén múlt el a mindjárt megjön érzés.

Amíg nem vérzel, vagy nem görcsölsz olyan szinten, hogy nem tudsz felegyenesedni, addig nincs gond.

Kis görcsök, húzódások, nyilallások teljesen normálisak.

2019. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, 5 hetesen (akkor kellett volna úgy e meg jönnie) szabályos menszesz görcseim voltak, persze vérzés nélkül. A szervezet nem állt még át a terhességre. Ez teljesen normális az elején.

Ha azonban erősödő fájdalmakat érzel, amik tényleg annyira erősek hogy kb állni ülni nem tudsz, és főleg az egyik oldalon jelentkezik akkor menj orvoshoz, nehogy méhen kívüli legyen. De ezt egy ultrahang simán kizárja :)

2019. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted "emlékszik" és ezért is produkálhatsz ilyen tüneteket.
2019. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj el!
2019. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!