Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

4 hetes terhes vagyok és napok óta “mindjárt megjön” érzésem van?

4 hetes terhes vagyok és napok óta “mindjárt megjön” érzésem van, azonnal szaladok a mosdóba megnézni nem e jött vér vagy hasonló. Nem görcsölök csak olyan érzésem van mintha most indulna meg a vér vagy a hüvely váladéka, idegen test erzétem van a hüvelyemben. Volt már valakinek hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témában: terhesség

máj. 16. 11:58  Privát üzenet  

A válaszok
Persze

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 16. 12:03 Privát üzenet
XiaoMao nevű felhasználó válasza:

Bár terhes még nem voltam, többen tapasztalnak ilyen tüneteket. Valószínűleg a méhszájad okozza, teljesen normális. :)

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 16. 12:05 Privát üzenet

A koraterhesség tünetei megegyeznek a premenstruációs tünetekkel. Nekem kb a 8. hét környékén múlt el a mindjárt megjön érzés.

Amíg nem vérzel, vagy nem görcsölsz olyan szinten, hogy nem tudsz felegyenesedni, addig nincs gond.

Kis görcsök, húzódások, nyilallások teljesen normálisak.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 16. 12:08 Privát üzenet

Nekem ugyanez volt, 5 hetesen (akkor kellett volna úgy e meg jönnie) szabályos menszesz görcseim voltak, persze vérzés nélkül. A szervezet nem állt még át a terhességre. Ez teljesen normális az elején.

Ha azonban erősödő fájdalmakat érzel, amik tényleg annyira erősek hogy kb állni ülni nem tudsz, és főleg az egyik oldalon jelentkezik akkor menj orvoshoz, nehogy méhen kívüli legyen. De ezt egy ultrahang simán kizárja :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 16. 12:21 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
A szervezeted "emlékszik" és ezért is produkálhatsz ilyen tüneteket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 16. 12:28 Privát üzenet
Orvoshoz menj el!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 17. 00:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesség jele tej? Kétszer szültem. A legkisebb 2.5 éves. Két napja érzékenyek a melleim. Húzó érzés. Illetve a tipikus mindjárt megjon érzés. Ma este egyszer csak tej...
Szerintetek lehetek terhes? 7. napja késik a menstruációm. Terhességre utaló jeleim nincsenek, nem feszül a mellem. A hasam néha enyén görcsöl, mintha mindjárt meg akarna jönni, de semmi.
Mi okozhat a szokásosnál enyhébb vérzést és a vérzés ellenére megmaradó "mindjárt megjön érzést"? Terhes nem vagyok. Forduljak ezzel dokihoz?
A tünetegyüttes a következő: 3napja késik a menstruációm, közben folyásom van, olyan érzésem hogy mindjárt menstruálok, időközönként szúró érzést észlelek a méhem mellett, a...
Szoptatok, de a babám már egy éves. Most tartok a 40. napnál, és nem jött meg. Viszont tegnapelőtt éreztem hogy na mindjárt megjön, de nem. Azóta sem. Terhes lehetek?
Mindjart egy honapja ha nyomogatom a mellem valami folyadek jon belole terhes nem vagyok akkor ez mit jelent?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!