Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek fenn hormonmente...

Van valakinek fenn hormonmentes spirálja? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Gold Liliy rakattam fel kb. két és fél éve. Nem mondom, hogy semmi gondom nem volt vele, de megszoktam a ciklusom is beállt. Most az előző ciklusomnál tapasztaltam egy hetes késést, most időben jött meg, viszont ma, a 16. ciklusnapon maszatolást tapasztalok. Ez spiráltól lehet vagy szaladjak a nőgyógyászomhoz? Azért furcsa, mert ilyen köztes pecsételést eddig nemigen tapasztaltam, talán csak az első hónapokban. Nem szeretném, ha le kellene venni a spirált, mert fogamzásgátló gyógyszert nem szedhetek, gumi házasságban nem a legjobb megoldás, emiatt ragaszkodnék a spirálhoz.
2019. máj. 16. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat, amikor en szultem, a 6 ágyas szobaban 3 kismama spiral mellett lett terhes....
2019. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Biztos nem vagyok terhes, mert abban a ciklusban, amikor egy hetet késett csináltam tesztet. Azóta pedig két hete volt az utolsó menzeszem első napja. nem hiszem, hogy egy mai modern spirál mellett olyan könnyen teherbe lehet esni...

Arra volnék kíváncsi inkább, hogy akinek van fenn spirálja előfordul e köztes vérzés, barnázás, maszatolás.

Rákszűrésen fél éve voltam, az negatív volt.

2019. máj. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!