Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Számíthatok az esetemben rákszűrésre? Egyáltalán milyen vizsgálatra számítsak?

A hüvelybemenetnél előfurdul, hogy szúró, égő, viszkető érzést érzek, kis mennyiségű sárgás-világos folyás is előfuordul. Az alhasamban egy nap többször is érzek égő érzést.

25N , még szűz vagyok

Keress kérdéseket hasonló témákban: nőgyógyászat, rákszűrés, vizsgálat, panasz, égető érzés, szüzesség

máj. 16. 16:22  Privát üzenet  

A válaszok
Nem fog megvizsgálni mivel meg Szűz vagy.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 16:29 Privát üzenet
Rákszűrést nem fog csinálni, viszont kenetet vehet fertőzés gyanúja miatt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 16. 17:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normális dolog, hogy a szülés utáni 6 hetes vizsgálatra visszamentem és nem vizsgált meg a nőgyógyász csak megkérdezte, hogy minden rendben van e?
Ti hány évente mentek rákszűrésre/szimpla nőgyógyászati vizsgálatra? 1,2 vagy 3 évente szükséges? Mindhárom verziót hallottam már. Így most nem tudom hány évente illik.
Édesanyám 58 éves és sehogysem tudom rávenni egy nőgyógyászati rákszűrésre, valamint vizsgálatra. Hogyan vehetném rá, hogy évente járjon legalább? Jól tudom, hogy 40 éves kor...
Babát szeretnénk, s elmentem egy ált. Nőgyógyászati vizsgálatra és rákszűrésre. Mindent rendben találtak, de a rákszűrés eredménye nyugtalanít. Tudtok tanácsot adni?
Lehet valami baja a babámnak?Sajnos nagyon felelőtlen voltam, mert idén nem szakítottam időt nőgyógyászati vizsgálatra, sem rákszűrésre.
Ma megyek a soproni kórházba nőgyógyászati vizsgálatra. Rákszűrésre külön beutaló kell vagy ott lehet kérni az orvostól? Clamydya szűrést csináltatott már valaki kórházban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!