Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan oldjam meg a helyzetet,...

Hogyan oldjam meg a helyzetet, ha megjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

E hónap legvégén, 30-án megyünk egy 4 napos kirándulásra az osztállyal. Sajnos 25-én kell megjönnie, de nekem eddig mindig késett legalább pár napot, így nagy esély van arra, hogy pont a kirándulásra jön meg (vagy közben), és nagyon rossz lenne, mert rengeteget fogunk buszozni (tényleg rengeteget, hogy a szállásra jussunk, az már olyan 8-10 óra).

Elkezdtem tegnapelőtt rozmaringteát inni, hogy hátha hamarabb megjön, és megúszom biztosra, viszont kicsit nagyon aggódom hogy mégsem.


Van valami megoldás az óriási éjszakai betéten kívül, ami kényelmes is lenne, ha mégis addigra lesz meg? (tampont nem szeretnék használni)



2019. máj. 16. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tamponnal (igen, olvastam mit írtál) - ob applikátoros tampont vegyél
2019. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

(Ha mindig késik pár napot, akkor valamit nem jól számolsz valószínűleg.)


A busz út miatt annyira nem kell aggódni, úgyis lesznek pisiszünetek, senkitől sem várható el, hogy 5-6 stb. óráig ne menjen mosdóba.


Éjszakai betéttel biztos nem lesz gond, gondolom éjszaka is többet alszol mint 4-5 óra simán ki fogja bírni. illetve igen, a tampon lenne még a megoldás, betéttel együtt szinte kizárt, hogy átázz, esetleg gondolkozz el, hogy kipróbálod, eléggé meg tudja könnyíteni az életet.

Egyébként kicsit kellemetlen utazás, kirándulás közben menstruálni, de mint mindent, ezt is ki lehet bírni.

2019. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csodák nincsenek sajnos. Csak a betét és a tampon van. Ha addig nem kezdenél el esetleg intim kelyhet használni. Az elvileg mindennél tovább bírja, bár én még nem próbáltam.
2019. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A buszsofőrnek 4 óránként kötelező megállni. osztálykiránduláson még gyakrabban szoktak. Fölösleges a maxibetét.


Más megoldás nincs. Ha a tampon nem szimpi marad a betét.

2019. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tampont, főleg kelyhet nem szeretnék használni, elég fiatal vagyok még. Szerintem jól számolom, mindig amikor megjön, onnantól számolok 28 napot. Amúgy szerintem azért késik mindig, mert még csak két hónap híján 2 éve jött meg. :/

Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 16. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőnek 28 napos a ciklusa! Ha szerinted neked mindig késik teszem azt 3 napod, akkor biza a te ciklusod 30 napos. És ez teljesen normális!:)
2019. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfogtok állni pihenőre, pisilni, cigizni, enni... Stb.
2019. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!