Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit kéhet max? 3 napja...

Mennyit kéhet max? 3 napja kellett volna megjönnie, álltalaban pontos szokott lenni, kezdjek félni?

Figyelt kérdés
Már kétszer is azthittem megjött, mert tegnap is meg ma is ilyen kis piros csepp a bugyimba,, de aztán nem. Mennyit kéhet max.?

2019. máj. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ha fiatal vagy 20 alatti akkor rendben van ha késik ha csúszkál vagy kimarad főleg ha vékony is vagy. Ha azonban ennél több 10 napot szoktak mondani utana erdemes az orvost felkeresni mert hat nem biztos hogy egyből van időpont és jobb előbb kezelni ha baj van.
2019. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2019. máj. 17. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az érettségim alatt egy hónap kimaradt a stressz miatt. Gondoltam szólok, mivel te is abban a korban vagy.

Amúgy ha 28 napos általában a ciklusod, akkor mondjuk ahelyett egy 26-33 napos ciklusnál nem gondolnék semmi komolyra, nem gépek vagyunk, időnként belefér egy kis csúszás, mivel ezer dolog befolyásolja.

2019. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg :O
2019. máj. 19. 11:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom releváns-e, de egy hetet csutott kb. Aztan megjött :D
2019. máj. 31. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!