Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Hányszor ajánlatos/ egészséges?

Használni az intim törlőkendőt. Nem szeretnék vele túlzásba esni, hallottam, hogy az is káros lehet. Napi 2-3-szor még nem sok?

máj. 18. 14:23  Privát üzenet  

A válaszok
Naponta esténként fürdés alkalmával megmosom magam "ott lent" is, felesleges a sok ilyen intim sz@rt használni. Ettől volt folyamatában havonta-kéthavonta hüvelygombám. Annyit használtam kb, mint amit te is leírtál. Utána mehettem méhszáj fagyasztásra. Na, azóta nem használok semmi ilyesmit, és nincs is kellemetlen szag "ott."

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 18. 14:41 Privát üzenet
Max akkor kell ilyet használni, ha nem tudsz fürdeni és megízzadtál és amúgy sem a hüvelyedbe valók, hanem a bőrödre

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 18. 15:16 Privát üzenet

En sem ajanlom.

egy idoben nagyon rakattantam az ilyen intim mosakodo,torlokendo cuccokra.par honap utan teljesen felborult a huvelyfloram es allandoan volt valami nyavajam.

soha tobbet.nedves wc papirt is csak akkor hasznalok ha nagyvece utan nincs lehetosegem,idom megmosakodni,de azt is csak popo torlesre.

reggel sima meleg vizzel mosakszom odalent,es sokszor este is kihagyom a tusfurdozesbol az intim reszem.csak siman vizzel mosom meg.

tangat is csak akkor hordok ha nagyon muszaj,es este parom kedveert egy rovid idore.amikor csak tudok alsonemu nelkul alszom,nappal pedig jo minosegu francia bugyit hasznalok.

miota igy csinalom,meg nem volt semmi viszketos,szagos problemam.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 18. 23:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen otthon végezhető mozgást ajánlanátok egy csaszarozott nőnek?
Ez egészséges vagy baj?
Egészséges ez a női nemiszerv?
4kf fogyastol megereszkedik a mell? 17/l Illetve mennyi idő alatt egészséges lefogyni 4kgt?
Ha lefogyok mondjuk 3 hónap alatt 4 kilót az egészséges? És a melleim nem fognak megereszkedni? 17 ev körüli lany
Mennyit ajánlatos futni egy héten, hogy az egészséges legyen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!