Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányszor ajánlatos/ egészséges?

Hányszor ajánlatos/ egészséges?

Figyelt kérdés
Használni az intim törlőkendőt. Nem szeretnék vele túlzásba esni, hallottam, hogy az is káros lehet. Napi 2-3-szor még nem sok?
2019. máj. 18. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta esténként fürdés alkalmával megmosom magam "ott lent" is, felesleges a sok ilyen intim sz@rt használni. Ettől volt folyamatában havonta-kéthavonta hüvelygombám. Annyit használtam kb, mint amit te is leírtál. Utána mehettem méhszáj fagyasztásra. Na, azóta nem használok semmi ilyesmit, és nincs is kellemetlen szag "ott."
2019. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Max akkor kell ilyet használni, ha nem tudsz fürdeni és megízzadtál és amúgy sem a hüvelyedbe valók, hanem a bőrödre
2019. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En sem ajanlom.

egy idoben nagyon rakattantam az ilyen intim mosakodo,torlokendo cuccokra.par honap utan teljesen felborult a huvelyfloram es allandoan volt valami nyavajam.

soha tobbet.nedves wc papirt is csak akkor hasznalok ha nagyvece utan nincs lehetosegem,idom megmosakodni,de azt is csak popo torlesre.

reggel sima meleg vizzel mosakszom odalent,es sokszor este is kihagyom a tusfurdozesbol az intim reszem.csak siman vizzel mosom meg.

tangat is csak akkor hordok ha nagyon muszaj,es este parom kedveert egy rovid idore.amikor csak tudok alsonemu nelkul alszom,nappal pedig jo minosegu francia bugyit hasznalok.

miota igy csinalom,meg nem volt semmi viszketos,szagos problemam.

2019. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!