Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vény nélküli női hormon...

Vény nélküli női hormon tabletta/más?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hormontartalmú dolog nincs név néékül. Növényi hormontartalmú, pl fitoösztogének, akadnak, de stem nem erre vagy kiváncsi
2019. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bármi, ami női hormon hatású. Gyógynövény vagy tabletta stb.
2019. máj. 18. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen hormont szeretnél pótolni ? Nem mindegy.

Pl barátcserje nem tartalmaz hormont, hanem az agylapi mirigyen keresztül szabályozza a hormonrendszert, jó progeszteronhiányra is.

2019. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kevés és ritka a havim. Orvos szerint nincs bajom, max alacsony a hormonszintem. Nem akarok gyógyszert szedni, ilyen vényre kapható vegyszereseket, vmi gyógynövényt vagy ilyesmit keresek!
2019. máj. 18. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
A "max alacsony hormonszint" az elég ködös, én először keresnék olyn dokit aki méret egy hormonszintet laborban és nem csak találgat. Mert még ha hat is rá a gyógynövény ki tudja milyen iányban, ha meg nem hat nem vagy előrébb.
2019. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Satsuky Hironoshy válasza:

Nekem anno a nőgyógyász teát "írt fel". A menstruáció első napjától a 15. napig cickafark teát majd a 16. naptól barátcserjét kell innom. Kb. 3 hónap után rendbe jött minden.

Anyukám csak barátcserje kapszulát eszik, neki az segített.

2019. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lienci válasza:
100%
Azért ennek érdemes lenne utána járni. Az, hogy rendszertelen, kevés a menstruáció, simán lehet más problémának a jele. Minimum egy rendes vérvizsgálat és egy alhasi ultrahang amit ilyenkor illik elvégezni.
2019. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy endokrinológushoz se lenne rossz ötlet elmenni, többek között pajzsmirigyet is nézetni
2019. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Próbáld meg előbb gyógyszer nélkül. Sok szex! (Ha nincs partnered, akkor önkiszolgálás!) Egy ismerősömnek még egyetemista korában egy doki tanácsolta. Legalább egyszer naponta.

Nekem bejött. 22 és 35 nap között változott, hol csak pecsételő, hol eláztam. Fél év alatt beállt 27 napra. Kicsit megerőltető volt napi szinten, a 2 műszak miatt összehozni, de megoldottuk, a párom meg odavolt a boldogságtól, hogy milyen aktív vagyok. 3 éve stabil. Azóta valamivel kevesebbet szexelünk, de két napnál többet nem hagyunk ki.

2019. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!