Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit hasznaltok tampon vagy...

Ti mit hasznaltok tampon vagy betet, es mert? Melyiknek nagyobb a nedszivo kepessege? Melyik a kenyelmesebb nektek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Tampon. Betéttől a falra mászok. Elcsúzik, kifolyik aminek nem kéne és konkrétan a vérben pállik az ember(akor is ha gyakran cseréli). Ráadásul kikezdi a bőröm is.

Tampon mellett néha el is felejtem, hogy megvan :D

2019. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Betétet. Könnyű cserélni, nem folyik mellé ha az ember megfelelőt választ, és elmarad az ami nagyon taszít a tamponban: Nem áll bennem a bomló vér, nem lesz véres a kezem cserénél és nincs ott az tudat ami számomra undorító, hogy egy darab idegen anyag van a testemben...
2019. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Vagy mást.

[link]

2019. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Betétet. Szerencsére nagyon keveset vérzek, így velem nem fordul elő az, hogy elázok meg ilyesmik.

Tampont, intimkelyhet és egyéb szarokat nem dugnosok magamba, nem szeretnék toxikus sokkot kapni, és egyébként is tök kényelmetlen, természetellenes.

2019. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Tampont. Cserélem az ajánlott gyakorisággal, előtte-utána gyors kézmosás, évek óta elégedett vagyok. Higiénikusabbnak tartom, mint az intimkelyhet.


Nem szeretem a betétet, főleg a nagyobb betétek kergetnek ki a világból is, kb. mintha pelenkát hordana az ember lánya. Nem érzem kényelmesnek egyszerűen, pláne a falatnyi fehérneműkkel, amiket manapság gyártanak.

2019. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Attól függ, éppen mennyire erős, hol vagyok, mit csinálok. Nekem a betéttel sincs semmi bajom, szerintem normális életvitel, normális vérzés, gyakori csere mellett az is megbízható, de a tampon ezerszer kényelmesebb számomra, jobban szeretem.
2019. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Betétet, mert nekem a hüvelyem is fájni szokott, amikor megvan a menstruációm, tehát iszonyat fáj a tampont felrakni. De azt hiszem, másképp se szívesen dugnám magamba, olyan természetellenesnek érezném, vagy mi. Én jól elvagyok a betéttel, sose éreztem magam rosszul tőle, elmozdulni maximum éjszaka szokott, de nagyon ritka. Amúgy mindig sötét bugyit, sötét gatyát veszek fel, amikor megjön, de nekem ez nem okoz gondot.
2019. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mind a kettőt, főleg az első napokban mikor erősebb a vérzés. Nekem ez a legkenyelmesebb és legbiztonsagosabb. A vérzés vége felé meg elég a betét.
2019. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig tampont használtam, de fertőzést kaptam ezert inkabb abba hagytam. Azota betétet használok nem epp a legkényelmesebb.
2019. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Betétet. Libresse super plus vagy Always super plus. Fontosnak tartom,hogy a vér távozzon belőlem. Hisz az a menstruáció lényege. Nem az,hogy hagyjam magamban bomlani/rohadni a tamponon,kehelyben,akármin.


Nem kényelmetlen,nekem sok és hosszú vérzésem van. Muszáj távoznia. 24 éve menstruálok,már kitapasztaltam a betéthasználatot.

2019. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!