Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismer valaki jó ortopéd...

Ismer valaki jó ortopéd orvost, aki bütyök--műtétet is vállalna? Lehetőleg olyat, aki tizenévesekkel is foglalkozik?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Tizenéves? Akkor 10 vagy 19 éves? Nagyon nem mindegy.
2019. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17. Ismersz ilyen orvost?
2019. máj. 19. 13:11
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, szinte akármelyik ortopédiára elmész és megmutatod, ő majd eldönti kell-e műtét, vagy megmondod szeretnéd megműttetni és akkor majd megmondja ki csinál ilyet.
2019. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez megvolt, köszönöm. Műtét is ajánlott, de nem mindegy kinél csináljuk.
2019. máj. 19. 23:17
 5/5 Többet ésszel válasza:

Kedves kérdező!

A ha bütykös a lábad van egy nagyon egyszerű módszer. Én még gyerek vagyok és alig hittem el mikor a cipőm 2 nap alatt el bütykösítette a lábam. Én nem hiszek az ilyen csodamódszerekben avagy edd ezt meg ezt és nem lesz zsír stb stb.. de nem szólok bele ki mire költi a pénzét, ő dóga.

Na tehát a lényeg amiről írni akartam hogy hogyan is lehet eltűntetni a bütyköt. Legfőbb amit be kell tartani a rendszeresség! Ha ez nem lesz haszontalan az egész. Naponta kell csinálni nagyjából egy 30 - 120 másodpercig ki hogyan érzi. A kiálló bütyök részt befele kell nyomni (1 újjal elég) a beálló ujjat (kisláb vagy nagylábujj mind1) bedig kifele kell feszíteni

Csak ennyit kell tenni. A bütyök egy olyan 2-6 héten belül eltűnik attől függ milyen súlyos meg persze genetika. Nagyon egyszerű és egyszere lehet csinálni mind a két lábon is(nyilván akinek 2 keze van és csöpp esze hogy jól nyomja, feszítse az ujját) jó gyógyulást

U.i műtét!? Viccelsz? Ha annyi pénzed van inkább vegyél egy kondolkodó agyat nem ami most van

2019. máj. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!