Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Xi. Kerület sztk nőgyógyász?

Xi. Kerület sztk nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Egyetem miatt költöztem ide és kellene egy normális nőgyógyász. Sokat olvastam többjükről is neten, de szinte csak a szülésgondozással kapcsolatban. Általános problémáim szoktak csak lenni, nem szülni szeretnek :D Tudtok ajánlani olyat aki viszonylag normálisan áll hozzá a betegeihez és nem lekezelően?

Előre is köszönöm!


2019. máj. 20. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha csak a Szent Kristóf rendelő jön szóba, akkor Balogh Tibor. Róla tényleg, ha keresek, se tudok rosszat mondani. Akármilyen távoli időpontot kapsz is, várd ki. (Ha két hónapot mondok az még reális.) Mert sajnos a többiekről viszont csak ellenkező tapasztalataim vannak. (Jó, bevallom Tamási Ferencet nem ismerem. De a többiekhez sajnos már volt szerencsém)
2019. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!