Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Xi. Kerület sztk nőgyógyász?

Egyetem miatt költöztem ide és kellene egy normális nőgyógyász. Sokat olvastam többjükről is neten, de szinte csak a szülésgondozással kapcsolatban. Általános problémáim szoktak csak lenni, nem szülni szeretnek :D Tudtok ajánlani olyat aki viszonylag normálisan áll hozzá a betegeihez és nem lekezelően?

Előre is köszönöm!

máj. 20. 00:14  Privát üzenet  

A válasz
Ha csak a Szent Kristóf rendelő jön szóba, akkor Balogh Tibor. Róla tényleg, ha keresek, se tudok rosszat mondani. Akármilyen távoli időpontot kapsz is, várd ki. (Ha két hónapot mondok az még reális.) Mert sajnos a többiekről viszont csak ellenkező tapasztalataim vannak. (Jó, bevallom Tamási Ferencet nem ismerem. De a többiekhez sajnos már volt szerencsém)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 21. 11:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nőgyógyászati szűrés akkor is évente ajánlott, ha egy ugyanazon partnerem van már több éve?
Mi lehet ez? Nagyon aggódom. (lent)
Nőgyógyászati vizsgálat után alhasi szúrkáló fájdalom normális?
Gyógyszertől hüvelyszárazság?
Dr. Erdődi Zoltán nőgyógyász (Szolnok) rendelése?
Miskolc megyei kórház jó, kedves nőgyógyász?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!