Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas rizikójú, fél éve...

Magas rizikójú, fél éve kezelt HPV. Nemi élet tilos?

Figyelt kérdés
Decemberben magas rizikójú Hpv törzset találtak nálam. Azóta megkaptam a védőoltást, immunerősítőt,3havonta citológiat vegeznek nalam. 1,5 eve nem élek nemi életet. Most van valaki,akivel megismerkedtem. Így lehet szeretkezni? Családot is akarok majd,de nem mertem megkérdezni a dokit,elég szemérmes vagyok. 30éves múltam
2019. máj. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2019. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tilos, de ha még fertőzött vagy, akkor a partnered is jó eséllyel elkapja. De mit tudsz tenni? Lehet, hogy el sem tűnik a szervezetedből, akkor soha többé nem szexelsz? A felnőtt, szexuálisan aktív lakosság kb. 80%-a élete során minimum egyszer átesik HPV fertőzésen. Van, akinek pár hét/hónap/év alatt eltűnik, valakinek meg megmarad.
2019. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid csodát tesz.
2019. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!