Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Magas rizikójú, fél éve kezelt HPV. Nemi élet tilos?

Decemberben magas rizikójú Hpv törzset találtak nálam. Azóta megkaptam a védőoltást, immunerősítőt,3havonta citológiat vegeznek nalam. 1,5 eve nem élek nemi életet. Most van valaki,akivel megismerkedtem. Így lehet szeretkezni? Családot is akarok majd,de nem mertem megkérdezni a dokit,elég szemérmes vagyok. 30éves múltam

máj. 20. 21:59  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 20. 22:04 Privát üzenet
Nem tilos, de ha még fertőzött vagy, akkor a partnered is jó eséllyel elkapja. De mit tudsz tenni? Lehet, hogy el sem tűnik a szervezetedből, akkor soha többé nem szexelsz? A felnőtt, szexuálisan aktív lakosság kb. 80%-a élete során minimum egyszer átesik HPV fertőzésen. Van, akinek pár hét/hónap/év alatt eltűnik, valakinek meg megmarad.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 20. 22:13 Privát üzenet
Ezüstkolloid csodát tesz.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 15:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hematóma esetén meddig volt tilos a nemi élet?
A katolikusoknál még ma is tilos a házasság előtti nemi élet?
Candida elleni egynapos tablettát írt az orvos. Nekem is egyet és a páromnak is. Így mennyi ideig tilos a nemi élet?
Hüvelygyulladás után meddig tilos a nemi élet? Klion tabletta és kúp kúra után.
Méhszájseb ecsetelés után meddig tilos nemi életet élni?
Ki tudja hogy császáros szülés után 6 hétig mért tilos a házas élet? És császármetszés után meddíg nem mehetek én és a kisbaba élményfürdőbe?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!