Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ellenzik annyian a női...

Miért ellenzik annyian a női nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egyszer, hogy "mert természetellenes, ha egy nő nézeget és nyúl ott egy másik nőhöz"

Ilyenkor mégse mindegy a neme, holott az orvos az orvos? Fura...


Lehet, én vagyok rosszul bekötve, de nők előtt sose voltam szégyellős.

Uszodai öltözőben, zuhanyzóban se éreztem soha cikin magam. Baràtnőkkel is simán öltözünk egymàs előtt.

Egyszer fehérnemű szaküzletben is bejött az eladó làny segíteni, illetve megjegyezte, hogy szép mellei vannak. Nem zavart, megköszöntem.

Ha ugyanezt férfi teszi, mindegy, hogy szakeladó vagy sem, kellemetlenül éreztem volna magam.

Ugyanígy baràtnők előtt nem ciki öltözni, a próbafülkébe is bejártunk együtt, ha segítség kellett egy ruhával.

Viszont fiú haver elé nem sétàlnék ki egy szál semmiben, vagy kérném meg, hogy segítsen felöltözni.

Koedukált öltöző határeset, de egyedüli nőként biztos nem öltözék egy halom férfi előtt.


Ugyanígy nem mennék korombeli (28-30) fiatal férfi nődokihoz sem.

Idős orvos màs eset.

Körzeti él is vetkőztem már le derékig (nem az én dokim volt, idegen), de nem zavart, hiszen túl volt a hatvanon.

Ahogy az se, hogy vizsgálat közben hozzá kellett érnie a mellemhez is, mert máshogy nem ment volna.

Ha ugyanezt egy frissen végzett fiatal kezdő csinálta volna, szerintem elsüllyedek.


Na, személy szerint nekem emiatt nem kéne férfi doki.


2019. máj. 21. 13:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*a körzetinél én is (lemaradt a szavak felé)
2019. máj. 21. 13:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy jobban örülnék, ha női nőgyógyászhoz járhatnék. Nálunk sajnos csak férfi van. Bár szakmailag oke, igazából az a lényeg, nem a pár perc kellemetlenség. De szívesebben járnék nőhöz.
2019. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, hogy milyen, ha jó és alapos. A munkáját végzi, nem úgy nézek rá, hogy most benyúl vagy a mellemet fogja meg. Nem kell ezt ennyire túlgondolni.
2019. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már mindkettőnél és soha nem éreztem különbséget az ellátásban. Kellemetlenebb se volt, se lelkileg, se fizikailag.
2019. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyian ellenzik, de te is csak egyszer olvastad itt... Én nem hallottam még ilyenről, hogy bárki ellenezte volna.

Nekem is idősebb, 50-60 közötti férfi dokim van, de nem érzem gáznak egyáltalán. Sebészetre ahova járni szoktam viszont egy fiatal, 30-35 körüli orvos van és bizony ott is volt, hogy meg kellett mutatnom a mellemet. Így belegondolva furább a fiatal dokinál, de ott helyben eszembe se jutott, mert doki-doki, nem fogja érdekelni, hogy hogy néz ki.

2019. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom, amiket ide írnak, még elkell osztani kettővel, mert sok a kamu. De szerintem én hisztit rendeztem volna, ha egyik-màsik sztori tényleg megesik velem (pl aki anno egyszer írta, hogy a doki megcirógatta a combját, vagy részletesen faggatta, hogyan szokott önkielégítést. A legfurcsább mégis annak a lánynak az esete volt, aki azt állította, ott is megsimogatta, ahol...ehm...nem kéne)


Tudom, 10 ilyen meséből 9,5 kamu, de az ember orvosokba vetett vak bizalmát megingatja kicsit.

2019. máj. 21. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a fotnos, hogy jól megviszgáljon, és türlemesen, emberségesen tájékoztasson. Sajnos, nem nagyon lehet válogatni, nehéz ilyet találni. (Nekem még nem sikerült.)
2019. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ezeket, amiket írtál, akár egy nő is megcsinálhatta volna.
2019. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jogos.

De valamiért mégis könnyebben elhisszük egy férfiről.

2019. máj. 21. 13:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam mindkét nemnél vizsgálaton az SZTK iparban. Sok tapasztalatom van. Egyik rosszabb mint a másik, mert csak próbál kezelni, de egyik se tud igazán meggyógyítani, csak a kemikáliát nyomja alul felül. Ismerek viszont olyan nődokit, aki igaz férfi, de új dimenziókat nyitott. Igen, a magánszektorban van és nagyon sok pénzt elkér, de csinál is valamit. Ja, ha már itt tartunk, voltam fekete-afrikai nődokinál is az SZTK iparban, aki nagyon empatikus és melegszívű volt annak ellenére, hogy más kultúra megdöbbentően pozitívan csalódtam benne.Nem kellett külön nekem szólni, hogy "ultrahangot kérhetnék?"-ja van ilyen is,például a női kollégájánál. Egy biztos, a magánszektorban, sok pénzért, alaposabbak nemtől függetlenül.
2019. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!