Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A papíromon az áll van egy 3...

A papíromon az áll van egy 3 cm cystám a petefészkemben. Jelenleg 10 hetes terhes vagyok, a dokim nem mondott semmit. Lehet ez a hatással a baba fejlődésére, vagy az én egészségemre?

Figyelt kérdés
2007. dec. 7. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A dokik tudni fogják, hogy mit tegyenek vele, te meg kérdezz nyugodtan, hogy tisztában légy vele, hogy mi van veled.

Ha nem zavarja a babát, szeritnem nem fogják bántani, de az is lehet, hogy kihajtják, vagy meglézerezik.

Ne félj, bajban bitos nem hagynak.)

2007. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A baba annál jobban védve van, hogy a ciszta bármit is árthatna neki. Ezek a ciszták általában maguktól felszívódnak, valószínű, erre vár az orvosod is. Nem hinném, hogy megbolygatják, neked sem fog gondot okozni. Ha marad, terhesség után tovább figyelik. Nekem miómám volt a méhemben, ahhoz sem nyúltak és el is tűnt magától. A terhesség megváltozott immunállapot, ezek rutindolgok. Ne aggódj, nem lesz baj!
2007. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem is volt ystám a terheség elején aztán magától felszívódott.a baba védett helyen van nem lesz semmi gond biztosan.

egy 6 hónapos baba anyukája:)

2007. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!