Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befolyásolhatja a menstruációmat?

Befolyásolhatja a menstruációmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Életem nyaralása előtt vagyok tengerpartra megyünk jó messzire júni.17.-én indulunk és a menstruációmnak 11.-én kéne megjönnie

Viszont előző hónapban elég hosszú volt mert 4 nap helyett majdnem 8 napig barnáztam még utána

És most ebben a hónapban

2 hét késéssel 13.-án megjött pár napja lett vége

Viszont most nagyon nagyon beteg vagyok megfáztam és fáj a torkom és gyógyszert szedek e miatt

És félek hogy e miatt tolódni fog megint és pont kifogom a nyaralást

És még mielőtt jönnének a felháborodások hogy nőből vagyok meg örüljek hogy normálisan működök

Én örülök neki de mivel busszal megyünk ami 5-6 óránként áll meg 😄 nem lenne kellemes úgy menstruálni, mert nekem annyira erős hogy óránként kell cserélnem és nagyon fájdalmas szokott lenni még gyógyszerrel is

Egyébként nem írom ide a korom de még fiatal vagyok

Szóval normális ha még most rendezetlen az orvosom szerint is

De nagyon rettegek hogy pont akkor fog megjönni

11.-én kéne :((

Ja és egyébként például most is hosszabb ideig volt meg mint szokott

Akkor e miatt következő hónapban később fog megjönni? Vagy akkor fog megjönni ahogy kéne csak tovább fog tartani?

Előre is köszönöm aki normális választ ad



2019. máj. 21. 16:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy nem tud valaki esetleg valami teát vagy valamit ami biztos hamarabb vagy akkor hozza meg amikor kéne? Hallottam hasonlót hátha bejönne
2019. máj. 21. 16:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Teát nem tudok, és azt sem tudjuk, hogy megjön-e előbb neked, netán pont a nyaraláson fogod ki, vagy kibírja nyaralás utánig. Ezt nem lehet megsaccolni. Tudom, hogy írtad, hogy fiatal vagy, én is az voltam, amikor elkezdtem szedni fogamzásgátlót, pontosan az ilyen helyzetek miatt (is.) De használhatsz egyszerre betét plusz tampon kombót is, hogy az utazást kibírd.Jobb ötletem nincs.
2019. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!