Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hüvelygomba ha "csak"...

Lehet hüvelygomba ha "csak" pöttyeim vannak?

Figyelt kérdés
3 napja kipöttyösödtem alul, de se viszketés, se túrós folyás, se semmi nem társul hozzá. Közepes méretű piros pöttyök, szóval nem szőrtüsző gyulladás. Tudom, tudom, nőgyógyász, de hozzá most egy jódarabig nem tudok eljutni, teljesen be vagyok táblázva.

2019. máj. 21. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A kiütés (vagy nem tudom, mit értesz pöttyösödés alatt) nem tünete a hüvelygombának. Ez valami más lesz.
2019. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van minimum 15 kör alakú piros foltom. És de, amikor a tenyészet hüvelygombát mutatott ki akkor is volt ez a tüneteim közt, viszont nem csak ez, hanem viszketés, égő érzés, túrós folyás, stb. Most meg csak piros pöttyös a hüvelyem körül, semmi egyéb.
2019. máj. 21. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig a hüvelygombának nem tünete.

Ha 15 kör alakú piros folt van a nemi szervek melletti bőrön (gondolom nem a nemi szerveken) akkor az sima gomba, csak a hüvelygombával együtt jelentkezik.

2019. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!