Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulacio 3-4 nappal holeeses...

Ovulacio 3-4 nappal holeeses utan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tapasztalt mar valaki olyat, hogy 3-4 nappal testhomerseklet leeses utan van ovulacio? Termekeny nyak es minden mas passzol. Most hagytam abba a gyogyszert, 4-en jott meg, 15-en leesett a hom, 19-en termekeny nyak, gorcsoles, pici rozsaszines maszatolas es a mehszaj is elvileg olyan, amilyennek lennie kell. Ezt onnan tudom, hogy mehszajsapkaval szeretnek meg par honapig vedekezni, igy tudnom kell mit hol talalok odabent. Sajnos a spermicidtol irritacio alakult ki igy most csak megszakitassal vedekeztunk, amirol a parom megfeledkezett es 18-an “bement”. Szeretnenk babat, de meg egy par honapot varni szerettunk volna. Mindenkeppen termeszetes (hormonmentes) fogamzasgatlast kerestem, igy tobb modszert kombinalva azt gondoltam biztonsagos lesz amig ra nem szanjuk magunkat a csaladtervezesre. Mit gondoltok? Hasonlo tapasztalatok? (Bocsi, nincs ekezet a telefonomon) A segitseget elore is koszonom!

2019. máj. 21. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Óvszer. 100%-ig hormonmentes.
2019. máj. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves elso, nem ez volt a kerdesem. A masik meg az, hogy nekunk nem baj ha becsuszik a baba. Az ovszert nem szeretjuk, nekem kifejezetten irritaciot okoz. Orulnek ha arra kapnek valaszt, amit kerdeztem. Koszonom!
2019. máj. 22. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!