Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónapok óta tartó fertőzés?

Hónapok óta tartó fertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb fél éve kezdődött az egész, mikoris viszketett,

égett a huvelyem. Vettem rá betadine kupot, majd abba is maradt. Tartott 2 hétig, és visszatért a fertőzés. Ezt jatszuk már azóta... Probaltam Canesten kupot is, de az mèg annyira sem mulasztotta el mint a betadine. Most jutott el addig, hogy elmemjen orvoshoz. Mèhszájsebet allapitott meg, ami valadekozik, ettől vannak a visszatérő tuneteim. Kaptam pimafucort kremet, clion kupot. Ennyi...most tart a kezeles. Magarol a mehszajsebrol semmit nem mondott. Mennyi ra az esely, hogy ettol tenylegesen elmulik ez a nyavaja?elegem van mar belőle.


2019. máj. 22. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha fel evig nem mentel orvoshoz... Hat, no comment.


Amugy a mehszajseb akar el is tud rakosodni, szoval vedd komolyan.

A partnered is visszafertozhet, ot is kezelni kell.


Ne felevente menj sulyos problemaval orvoshoz, foleg ne, ha meg gyermeket is akarsz szulni.

2019. máj. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem valaszoltal a kerdesre, holott ez az oldal pont ezert van. Szoval erre enis csak annyit tudok mondani, hogy no komment. Az meg hadd legyen már az én dolgom, mikor hova megyek. Köszi
2019. máj. 22. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hat figyelj erre nem lehet erdemes választ adni, nekem egy évbe telt mire kigyogyultam a fertozesbol neked lehet elsőre sikerül. Attol függ milyen az orvosod, es te hogy kezeled magad.
2019. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es vegul neked mi segitett?
2019. máj. 22. 22:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Fejlemènyek:befejeződött a clion kúra, de megint ugy erzem valami nincs rendben odalent. Ugyhogy nemtudom hogyan tovabb, elvagyok keseredve.
2019. jún. 4. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

1. A partneredet is kezelni kell, kulonben mindig visszafertoz

2. Valts nogyogyaszt

3. Higieniai szokasok szigoritasa, tampon mellozese, kitartas.

2019. jún. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Parom rendszeresen kezeli magát y amikor enis. A nőgyógyász meg nem maszek, oszinten szolva arra nem adnek ki penzt hisz nem poenbol fizetem a tb-t. A higieniaval szerintem nincs problema :)
2019. jún. 5. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!