Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondják, hogy nődokihoz...

Miért mondják, hogy nődokihoz szoknyában kell menni?

Figyelt kérdés

Itt is sok helyen olvastam, ill barátnő is figyelmeztetett, ne felejtsek aznap szoknyát felvenni.

De miért amugy?

Arra a 2 percre, ameddig elsétál az ember az öltözőből az asztalig?

Mert ott úgyis a nyakadba kell venni a szoknyát, és kicsit plusz kényelmetlenség is még azt is tartani, hogy vissza ne hulljon, útban van.

Vagy utána nem lehet rögtön visszaöltözni, amíg az ember megkapja a receptet, időpontot, etc? Hogy ne pucéran álljon a doki meg a nővérke előtt, míg azok beszélnek hozzá?


2019. máj. 23. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez ostobaság! És akinek nem áll jól a szoknya, vagy utálja? Inkább tunika, hosszabb szabású póló, felső a jó, mert azért elég kellemetlen pucér fenékkel végigsétálni a doki előtt.
2019. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, mert a szoknyát (vagy tunikát) nem kell levenni. Ha nadrágban mész, akkor fel- és levenni kell.
2019. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért kellemetlen végigsétálni?


Utána úgyis látni fogja, sőt. Pont a "sétálás" része még nem hat olyan cikinek.

2019. máj. 23. 08:56
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért a két perces séta miatt mondják. Szoknyát túlzásnak érzem, én is inkább hosszabb felsőt veszek.
2019. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jah, hogy a gyorsabb öltözés miatt?


Ìgy már jogos.

2019. máj. 23. 08:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig hosszú felsőben megyek vagy szoknyában. Egyszer voltam nadrágban, és olyan fura volt ott meztelen fenékkel elsétálni a vizsgálóasztalig, onnan át az ultrahangos helységbe, és vissza :D tudom, hogy nem érdekel senkit, engem se igazából, de olyan furcsa érzés volt, úgyhogy inkább popsi takarós felsőt veszek fel :)

De szerintem azért mondják, mert alapvetően ugye senki nem mutogatja az altestét, az egy tök intim dolog, és ezt a “kitárulkozási” időt a szoknyával/hosszú felsővel le lehet rövidíteni, ha 3 másodperccel is, akkor is :)

2019. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En sem szoktam szoknyat venni,azt a par metert kilehet birni.Meg alltalaba az orvos is csinal addig valamit es nem enegem nez.Viszont van ahol egybol vetkozni kell es az orvos elott allva elmondani mi a panasz.Ott azert jobb lehet,ha szoknyaba mesz.
2019. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én hosszított felsőben szoktam menni. Magánorvos. Nincs bent az asszisztens és ugyanabban a rendelőben van az ultrahang is, viszont nekem is kényelmesebb, míg ide oda sétálok a rendelőben, addig a felső takarja a fenekem. Szerintem a szoknyát is ezért javasolják.

24N

2019. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is hülyeség. Télen pl. a minuszokban hófúvásban biztos nem fogok szoknyát felvenni. A doki kibírja azt a két percet, amíg vetkőzök/felöltözök. Különben is addig a dokinak van ideje megírni a papírjaimat, kinyomtatni stb.
2019. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Ezért (is) jobb a női orvos. Semmi szégyen érzet....
2019. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!