Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elakarok utazni a barátnőmmel...

Elakarok utazni a barátnőmmel szülinapján és 1 hétig lennénk de nem tudom mikor fog neki megjönni. Szerintetek? Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

Május 27-én van a születésnapja. Ha jól emlékszem áprilisban 29-én jött meg neki. És előtte pár nappal mindig nyűgös és már ma is az volt akkor most fog neki megjönni?

Nem akarok neki szólni erről az útról csak aznap.


2019. máj. 23. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pontos a cuklisa akkor nyilván mostanában fog megjönni neki. Mennyire nyűgös ilyenkor? Szerinted zavarná ha az utazás alatt lenne meg? Neked kell ismerned őt. Én pl. olyan típus vagyok, hogy ha utazásról van szó akkor szeretem előre tudni, hogy mindent össze tudjak készíteni, minden nálam legyen ami szükséges. Sok lánynak ez fontos. De te ismered a barátnődet.
2019. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt simán megkérdezheted, hogy mikorra várja. Ebből nem fog kiderülni, hogy nyaralni akarod vinni. Mondd, hogy mehetnetek csúszdaparkba azon a hétvégén, és ezért kérdezed. Ez legyes hazugság.
2019. máj. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!