Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek nem kellemetlen a...

Nektek nem kellemetlen a nőgyógyásznál, hogy vajon mégis mit gondol az orvos?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy végig úgy éreztem, mennyire kellemetlen lehet az orvosnak, hogy nyilván se kedve, se gusztusa a vizsgálathoz, egyáltalán nem kíváncsi az alfelemre, nyilván igyekszik is gyorsan elfelejteni.


Érzett már más is így?


2019. máj. 25. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Több mint valószínű, hogy nem gondol semmi olyanra, amire te. Ő nem azt nézi hogy “huuu itt egy punc*i”, hanem a vizsgálatra koncentrál. Miért lenne neki kellemetlen? Ez a hivatása a munkája, ráadásul ő szakosodott erre. Nem hiszem, hogy az összes vizsgált altájra emlékszik, nem is nagyon kell elfelejtse, mert nem úgy néz rá.


Én az első alkalommal aggódtam ezen, hogy jajjj most látni fogja egy idegen, főleg amikor beléptem, mert nem is nézett ki rosszul..de hamar rájöttem, hogy úgyis orvos szemmel nézi és kész. Senki nem szeret nőgyógyászhoz járni, de ezek a típusú parák szerintem túlzások :)

2019. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Urológián voltam ápolónő majd asszisztens, 17 évig. Én pl sose gondolkoztam senki pénisze felett azon, hogyan néz ki, stb. Pont arra gondoltam, amire mások, mit fogok főzni, megint esik az eső, stb.

.

2019. máj. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Proktológián jobb a helyzet, egész nap mások seggét lesegetni...ez is csak egy munka, max. kezdő nőgyógyásznak lehet ez "élmény", de szerintem a 10-ik után már ő sem "nőként" tekint az emberekre, hanem páciensként.
2019. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leszrom, mit gondol az orvos. Vizsgáljon meg, írja fel a szükséges készítményt, aztán hadd mehessek a saját dolgomra.
2019. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Az orvosok megtanulják tárgyilagosan kezelni a munkájukat, neki akkora élmény mint egy autószerelőnek egy olajcsere. Kisujjból megcsinál egy rutinvizsgálatot.
2019. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a férfi, férfi marad és nem lesz belőle impotens robot...
2019. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért vannak női nőgyógyászok is

De am én is folyamat azon gondolkodom hogy basszus most mit gondolhat xD

2019. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!