Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után negatív...

Menstruáció után negatív teszt de lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Május 23.-án volt a nemvárt napja. 05.17.-én pénteken este elmentem pisilni és rózsaszín volta papír azóta is semmi. 3napja késik de a tesztek negtívak. Reménykedhetnek hogy baba van ? Másfél éve próbálkozunk a férjemmel . Nagyon szeretnénk már babát.

2019. máj. 26. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy.
2019. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem. Voltatok mar orvosnál ? 1.5 év azért elég sok ha nem akkor mindenképpen ő is és te is menjetek el. Lehet valami apróság miatt és ha azt rendbe hozzák akkor teherbe is esnél de lehet valami komoly is amit jobb ha előbb kezelnek hogy minél hamarabb legyen gyerek.
2019. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megjött a havid biztos nem lehetsz terhes . Ha szeretnél többet tudni írj nekem privátot mert rettentő sok oka lehet hogy nem jön össze a terhesség, amúgy lombik-bébi programba nem gondolkodtok?
2019. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Folyamat járok orvoshoz . Kedden kell megint mennem . Nem jött meg a havim màr 3napja késik
2019. máj. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!