Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan múlhat el a felfazas?

Hogyan múlhat el a felfazas?

Figyelt kérdés

KB olyan 4 napja szenvedek vele rengeteget iszom aztán tegnap vettem csalán teát és abból 8s ittam tegnap 2 bögrével.

Mennyit kellene ebből innom, hogy elmuljon?



2019. máj. 26. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha ennyi idő alatt nem múlt el, irány a doki! A Monular por a legjobb erre! Egy este alatt rendbehozza.

Egyébként kiegészítés képpen: sok!!folyadék (3-4liter), kamillás gőzölés alulról, tőzegáfonya kapszula + áfonya evés. Jobbulást!

2019. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ennyitől nem fog elmúlni, négy napja szendvedsz, az már teljesen kialakult felfázás. Inkább dokihoz kellene menni, ő ad valamilyen gyógyszert és elmúlik. Ha nem kezeled, csak súlyosabb lesz.
2019. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Antibiotikum kellene, mert be fog gyulladni a medenceöved is.
2019. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Kamillás gőzölés meg tőzegáfonya? Ne röhögtess már!


Kérdező, az ügyeleten adnak antibiotikumhoz receptet, a patikában meg vegyél C-vitamint! Napi 4-5 g C-viamin, az antibiotikum és 3-4 liter folyadék 1 nap alatt rendbehoz

2019. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es: igen képzeld el, nekem mindig segített, enyhített a panaszaimon, elét sokszor fáztam fel sajnos. Aztán elkezdtem szedni a tőzegáfonya kapszulát és nem jött elő ;) bírom az ilyen okoskodókat. :D inkább tartsd meg az okoskodó véleményed magadnak, mert hidd el tapasztalatból beszélek, ártani nem árt! Na szép napot :)
2019. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Tudod mi van a tőzegáfonya kapszulában, ami segít? C-vitamin, savasabbá teszi a vizeleted és azt nem szeretik a bacik

Kamillás gőzölés meg placebo és rizikó, hogy megégeted magad


Le kéne szokni a fæszságok terjesztéséről

2019. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Jaj de nagy okos vagy, nagyon elhitted. Neked meg a nagyképűségről kéne leszokni, mert nincs mire arcoskodni :)
2019. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van, ajánlgasd a szarokat legalább lesz munkám a patológián!
2019. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Attól mert ajánlom a kamillás gőzölést, senki nem fog a patológián kikötni. :)
2019. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha patológus lennél, nem igazán ajánlgatnád a 4-5g C-vitamint/nap, mert tudnád hogy oxaláttá bomlik le, ami vesekövet okozhat. Úgyhogy felesleges ez a hősködés. Szerintem hagyjuk abba ezt, nincs értelme. Menjen el a kérdező akkor az orvoshoz, az a biztos.
2019. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!