Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » E-coli baktérium a hüvelyben,...

E-coli baktérium a hüvelyben, gyógyult már ki valaki?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve szenvedek ezzel, már szinte feladtam a gyógyulást. A kezelésekre már rengeteg pénz ráment, de semmi sem használ. A vizeletemet is vizsgálták többször, kivétel nélkül negatív lett, a hüvelyemből viszont nem múlik ez a baktérium. Citromsárgás folyásom van, és ami rosszabb, fáj a szex. Nektek használt valami?
2019. máj. 26. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Partnered is kezelve volt?
2019. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy a párod volt-e kezelve. Ha nem, akkor nyilván ő fertőz folyton vissza.

Illetve fontos, hogy mosod a fehérneműket, törölközőket. Ezeket ugyanis magas hőfokon, legalább 60 fokon kell mosni.

Amikor probléma van, tehát fennáll a fertőzés, akkor pedig tilos a nemi élet minden formája, amíg rendbe nem jössz.

Kezelés után használtál hüvelyflóra helyreállító készítményt? Mert az is ajánlott.

2019. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen baktérium volt a huvelyembe.

Próbáltam az immunrendszerem helyre hozni, szedtem vitamint plusz grapefruit mag cseppet. Ittam mindennap cickafarkfu teát.

90fokon mostam a bugyijaim. Ha tangat hordasz erdemes lenne lecserélni. Nagy dolog utan nedves torlokendovel töröld ki a feneked hogy ne jusson be a baktérium. A belfloradat tedd rendbe, szedj probiotikumot, próbálj meg tisztán egészségesen étkezni. Használj külön törölközőt a nemi szervednek, rendszeresen mosd. Ha kérdésed van irj nyugodtan.

2019. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17 éves lány vagyok és tavaly március óta szenvedek ezzel a problémával amiben az a "vicces", hogy eddig a házi orvosom azt hitte hogy csak felfázás, és kb 3 hete közölte velem, hogy elküld egy kozepsugaras vizelet vizsgálatra mert szerinte E.colim van. Igaza is lett, de eddig nem tudott volna elküldeni?? Na nem ez a lényeg, valakinek valami bevált mert nagyon szenvedek, mindennapomat úgy elem meg, hogy nem merek wcre elmenni. Sok mindent kipróbáltam de olyan mint ha nem használna és nagyon rossz, ilyen fiatalon se jó ez se semmikor. Kérem valaki adjon hasznos tanácsot 😥😥😭
2019. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!