Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők, Ti tapasztalatok...

Lányok/nők, Ti tapasztalatok már ilyet? Szerintetek normális jelenség? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Többször is észrevettem már,hogy hosszabb biciklizés után (kb. 10-20km),amikor érezhetően "feltörte"(nagyon elnyomta) az ülő- és szeméremcsont tájékomat a kerékpár nyerge, utána napokig rózsaszínes,illetve enyhén véres folyásom volt (nem olyan mint a menstruáció kezdetét jelző véres folyás, inkább csak rózsaszínes,illetve picit mindig vércsíkos lett a WC-papír 1-3 napon keresztül).Valakivel tapasztalt már hasonlót? Szerintetek ez normális jelenség?Előre is köszönöm!


25/L


2010. júl. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Meg kéne nézetni, mi az, ami vérzik. Ha csak simán nyomja a nyereg, nem szabad véreznie.
2010. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Picit olyan inkább,mintha hüvelyi "vérzés" lenne:S Ennyire érzékeny lennék?:S Várok még egy kicsit válaszokra,hátha más is tapasztalt ilyet,ha nem,akkor megkérdezem majd a nőgyógyászomat ha megyek.
2010. júl. 7. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

velem is elő szokott fordulni, főleg ha nagyon ugrálos tornát csinálok, és nagyon kifáradok vagy megerőltetem magam. de nekem csak utána van, vagyis akkor látom, amikor wc-re megyek, de szerencsére nem tart napokig.


úgyhogy lehet neked is attól van, hogy túlerőltetted magad. de ha sokszor előfordul, akkor is, amikor nem volt olyan megerőltető a biciklizés, vagy kisebb távot tettél meg, akkor tényleg menj vele orvoshoz. :)

2010. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális! Attól még hogy megerőlteted magad nem kéne véres legyen, mert az már komoly baj. Szerintem menj el nőgyógyászhoz
2010. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak akkor fordult eddig elő,amikor hosszabb távon (és hosszabb ideig folyamatosan) bicikliztem,és érezhetően fájdalmas volt utána az a tájék(csont),ahol nyereg nyomta.De köszönöm a válaszokat,azt hiszem akkor tényleg meg fogom kérdezni a nőgyógyászt erről!Köszönöm még egyszer!
2010. júl. 8. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!