Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix fogamzásgátlóról...

Cypromix fogamzásgátlóról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Miért ezt szeded? Mióta? Mellékhatás? Bármi észrevétel a tabival kapcsolatban?
2010. júl. 7. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Aknés volt a bőröm, fokozott szőrnövekedésem volt, nem jött meg a mensim. Ezért írta ki a doki. Kiderült, hogy PCOS vagyok. Tavaly november óta szedem, javulást 3-4 hónap múlva tapasztaltam. Elmúltak a pattanásaim, nincs fokozott szőrnövekedésem és a ciklusom is beállt. Mellékhatást nem tapasztaltam, annyi, hogy nőtt a mellem egy kicsit. Egyébként a Cypromix elsősorban nem fogamzásgátló, de ilyen hatással is rendelkezik. Csak olyan nőknek írják fel, akiknek az előbb felsorolt problémái vannak. Remélem tudtam segíteni!

21L

2010. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

PCO-t állapítottak meg, akkor nem volt ciklusom , csak 3 havonta. Szedtem majd 10 évig a Diane 35-öt, mikor terhes lettem , és szülés után 40 napos ciklusom állt be, majd megint terhes lettem. Azóta csak egy ciklusom volt, de már nem szoptatok, így kértem a dokitól tabit, aki ezt ajánlotta, mert hogy ez más, mint a Diane.De a betegtájékoztatóban ugyanaz van, szóval nem is értem, mi a különbség.

A PCO-m is csak abban nyilvánul meg, hogy sok pici ciszta van a petefészkemben-vagy legalábbis volt, mert most nem nézték, bár elvileg ezek nem tűnnek el, na meg akkor nem jött meg a mensim-most kíváncsi vagyok, visszaáll-e a 40 nap.. (hogy el tudjam kezdeni a tabit)

Amúgy előnye, hogy jóval olcsóbb, mint a többi fogamzásgátló...

Ja, és doki azt mondta, max 5 évig szedhető..

2010. júl. 7. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy, hogy PCO mellett kétszer is teherbe estél.
2010. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, 10 évig hallgattam, hogy nem lehet gyerekem, a féjem is így vett el és nagyon meglepődtünk, mikor 3 ciklus után nem jött meg...

A második baba is szoptatás mellett sikerült 7 hónap alatt.

Szóval PCO-sok , húzzatok bele, bármit lehet!!:-))

2010. júl. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!