Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hetente menstruálok. Mit tegyek?

Hetente menstruálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elején mindig nagyon szabálytalanul jött meg. Volt hogy fél évre vagy csak hónapokra maradt ki. De mikor megjött nagyon erős, darabos vérzésem volt. Most ugyan ilyen csak annyi kulonbseggel hogy hetente vagy 2 hetente jön meg. Volt hogy annyi vért vesztettem mikor megjött hogy elájultam. Sajnos van hogy együttlét után és sokszor közbe is vérzek.Dokinál voltam annyit mondott hogy fogamzás gátlóval tudná beállitani de ahhoz még kicsi vagyok. Mit tegyek? Lehet súlyos bajom?
2019. máj. 27. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlóhoz kicsi vagy,az együttléthez nem?
2019. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A fogamzásgátló tabletta ezt nem oldja meg. Az egy mű ciklust csinál, semmi nem lesz pontos tőle, mert nem lesz normális természetes ciklusod. Itt egy alapos kivizsgálást kellene csinálni, nem pedig elnyomni a tüneteket...
2019. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor igazan erdekelne hany eves vagy, ha szexelni mar szexelsz de gyogyszerhez kicsi vagy.

En 16 evesen kezdtem szedni.

De ezekkel a tunetekkel kivizsgalasra lenne szukseged.

2019. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó: Nyilván az alap gondot nem oldja meg, de azért a hetente-kéthetente jelentkező vérzés igen csak nem normális és súlyos következményei lehetnek (mondjuk súlyos vérszegénység), és annál még az is jobb, ha tablettát szed. De igen, azért kivizsgálás nem ártana, de ha nem találnak okot (márpedig a juvenilis metropathiának sokszor nem találják okát), igen is kezelés lehet a tabletta...
2019. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menjél el feltétlen. Nem okés a helyzet így.
2019. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Rendbe jött a helyzet? Már nem menstruálsz hetente?
2021. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!