Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan akinek ilyen...

Volt már olyan akinek ilyen sokáig tartott egy hüvelygyulladás? Nektek mitől múlt végleg el?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve küzdök hüvely fertőzéssel. Bő folyás, kellemetlen szaggal. 4 nőgyógyásznál voltam de eddig senki se tudott meggyógyítani. Nagyon szomorú vagyok...valaki volt már hasonló helyzetben? Ha igen nektek mi segített?

2019. máj. 27. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. STD szűrés segített, kiderült hogy a háttérben egy gyakori nemibetegség áll amire nődoki nem szűr. Ha rögtön odamegyek sok szenvedést és kidobott pénzt megúszok.
2019. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
STD szűrést én is ajánlom, ha nem voltál még! Vizsgáljanak minél többféle betegségre.
2019. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Kiderült, hogy a páromnál van probléma, húgycsőszűkülete volt, hiába volt állandóan kikezelve velem együtt párosan, nem tudtak a kórokozók teljesen kiürülni a szervezetéből és nagyon sokszor tünetmentesen is fertőzött, mivel akkor fogamzásgátlóval védekeztünk, így ugye nem használtunk óvszert. De ez már csak utána derült ki, hogy ez van. Addig csak simán kezelgetve voltunk. Amikor műtéti beavatkozással ezt megoldották nála, akkor már nem voltak ilyen gondjai egyikünknek sem.

De ha élsz nemi életet, nem kell, hogy a partnerednek húgycsőszűkülete legyen, elég, ha ő nincs kezelve, amikor neked problémád van. A férfiaknál az ilyen jellegű fertőzés nagyon sokszor teljesen tünetmentes. És ha ők nincsenek kikezelve, a nő hiába kivan, visszafertőzik újból a női felet.

Fontos, hogy első körben mindig legyen tenyésztéses vizsgálat, hogy pontosan milyen kórokozód van, célzott kezelést kapj, ha van partner, őt is kezeljék, utána állítsd helyre a hüvelyflórádat. Fertőzés, kezelés alatt kerülni kell a nemi élet minden formáját. Pamutfehérneműt érdemes hordani, illetve fehérneműket, törölközőket magas hőfokon mosni.

2019. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló elhagyása 3 nap alatt mindenféle kezelés nélkül megoldotta.
2019. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!