Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyásznal voltam,...

Ági258 kérdése:

Magán nőgyógyásznal voltam, csinált hasi ultrahangot, de nem adott leletet. Másnak is járt már így?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 18:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem terhesség miatt volt az ultrahang. Csak ellenőrizte, hogy minden rendben van-e.
2019. máj. 28. 18:12
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért adott volna?
2019. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A háziorvoson kívül a többi orvos mind szokott adni az az alap
2019. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem hinném...ha radiológushoz mész ott kapsz a kezedbe leletet.

Magán nőgyógyász nem adja oda, tárolják a felvételt vagy van egy netes felület ahova saját kóddal be lehet lépni és meg lehet nézni.

2019. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magán nőgyógyászhoz járok én is évek óta, soha nem kaptam a kezembe papírt tőle. Az eredményeimet például sms-ben küldi el, amint hozzá beérkezik. Ha valami receptet akar eljuttatni nekem, azt postai úton, levélben teszi. (Mivel 40 km-rel a lakhelyemtől rendel.)
2019. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindent rendben talált(agy nem talált újdonságot), ezért nem adott. Ha zavar, legközelebb kérdezz rá.
2019. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindent rendben talált. Nem kaptam utólag felvetelt (SMS-ben sem).
2019. máj. 30. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam kapni papírt,amin rajta van,hogy milyen panasszal mentem,milyen vizsgálatokat csináltak.Ebbe benne van az is,hogy mit látott az uh-on.Továbbá,hogy milyen gyógyszert írtak fel.A rákszűrés eredményét e-mailbe küldik,de papíron is megkapom a következő alkalommal.Voltam hasi uh-on is ott is adtak leletet.És igazából ez lenne a normális.Pl,ha háziorvos küld el,hozzá a lelettel kellene visszamenni.
2019. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!