Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tolhatnám ki a mensit...

Hogyan tolhatnám ki a mensit legalább 1-2 nappal?

Figyelt kérdés

A ciklusaim mindig változatosak, volt, amikor 50 napra jött meg, de olyan is, hogy 29-re. Most általában 31-33 napra szokott.

Elméletileg most kellene megjönnie és ma reggel már egy kevés barnázás is volt. Hogyan érhetném azt el, hogy még holnap ne jöjjön meg, és szombatig bírja ki? Olyan eseményre megyünk, ahol nem azon szeretnék izgulni, hogy "úristen, vajon most eláztam, vajon olyan lett-e a ruhám..".

Vettem be egy 50 mg-os C-vitamint illetve ittam egy kis pohár citrom levet. Kerülöm addig is a forró vizet és a megerőltető mozgást.

Egyéb tippek, amivel 1 napig még ki tudnám húzni?



2019. máj. 30. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ezek a "házi praktikák" semmit sem érnek. Igen, van amikor rosszkor jön meg, de az átázás megelőzhető. Menj el nőgyógyászhoz a rendszertelen menstruációval, mert valami gond van!
2019. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig sikerült.. 😅 Igaz, szó szerint vedeltem a citrom levét, de hát na.. 😂
2019. máj. 31. 06:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért megsúgnám, hogy a citromlének köze nincs ehhez, rendszertelen menstruációdnak, hormonzavarodnak viszont annál inkább!
2019. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi citromlevet ittalál?

Amúgy 50 mg C-vitamin nagyon kevés, én napi 1000-1500-at szedek. :D

2019. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan öntöttem magamba, szerintem vagy 10 vizes pohárral egy nap😅
2019. jún. 7. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!