Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki milyen fogamzásgátló...

Ki milyen fogamzásgátló tablettáról tért át egy másikra? És miket tapasztaltatok? Volt amelyik rosszabb volt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi meg hogy mire mondják többen hogy jó. Tudom hogy mindenkinek más a szervezete és máshogy is hathat.

De kíváncsi lennék arra is hogy nőtt e valamelyiktől a cicitek ?


2019. máj. 30. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy hogy ez érdekel? XD

Nem fog tőle nőni nem ezt a célt szolgálja

De am vigyázz mert legutóbb amikor ilyesmit kérdeztem, leszedték a fejem hogy nem mondhatom meg a dokinak mit adjon.

Elöbb irass felvalamit aztán kérd a véleményeket szerintem

2019. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az legelső tablettám Roxanelle volt amit 1 évig szedtem és néha fájt a mellem meg random véreztem tőle. Bár ezt csak találomra írták fel nekem államiba előzetes kérdések és vizsgálat nélkül. Ezután egy másik orvos felírta a Mirabellát amit azóta is szedek. Ez nem okozott semmilyen gondot.
2019. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%-os, meghazudtollak, mert nekem igenis nőttek a melleim, amióta foggátlót szedek. (Lindynette)
2019. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor kezdted szedni? Lehet hogy amúgy is nöttek volna XD

De am én főként arra gondoltam hogy nincs rá 100% esély szóval ha csak azért akarna fogamzásgátlót szedni mert szerinte kicsik inkább felejtse el. Nem akartam bátorítani a kérdezőt.

2019. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg van amiktől talán nő még egy kicsit 😅 De amúgy nem ez a célom csak ha mégis lenne ilyen hatása nem bánnám az tuti.
2019. jún. 1. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó xD akkor hajrá, de am úgy is az orvos fogja neked kiválasztani azt a bizonyost, szóval amíg nincs egy gyógyszer neved addig annyira nem éri meg kérdezösködni :(
2019. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!