Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig kell kiegészítő védekez...

Meddig kell kiegészítő védekezés ha gyógyszermentes héten kezdem szedni az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött a gyógyszermentes hetem. Viszont torokgyulladásom van, nagyon rosszul érzem magam, este elkezdem szedni az antibiotikumot. Jövőhét csütörtökön kell folytatnom a fogamzásgàtlót. Ilyen esetben meddig szükséges a kiegészítő védekezés? A tájékoztatóban nem találtam ilyen infót, és megmondom őszintén a háziorvostól elfelejtettem ma megkérdezni. Köszönöm ha tud valaki segíteni!
2019. máj. 30. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a papirjai szerint hány nap után nyújt védelmet?
2019. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum a 14. bevett szemig használjatok kiegészítő védekezést.
2019. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Fogalmam sincs.

"A kezelés ideje alatt alkalmazott egyéb gyógyszerek

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is. Ha egy másik orvos vagy fogorvos az Ön számára gyógyszert rendel, szóljon neki (vagy a gyógyszerésznek), hogy Jangee filmtablettát szed. Szólhatnak Önnek, ha kiegészítő fogamzásgátló módszerre van szüksége (például óvszer használatára) és ha igen, akkor ezt mennyi ideig kell alkalmaznia."

Semmit nem találok arról, hogy mennyi ideig kéne kiegészítő védekezést használni.


#2: Köszönöm!:) Igaz nem tervezünk együttlétet jövőhéten sem mert meg fog jönni, de utána jó lenne. Tehàt jövőhét után.

2019. máj. 30. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam xD egyes vagyok, hanem amikor elkezdted szedni mennyi idő lettél védett még az elején
2019. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi. Elvileg az első szemtől véd, de mi kivártuk az első hónapot a biztonság kedvéért.
2019. máj. 30. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell annyira aggodnotok egy két hét és biztos megint védett leszel
2019. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Elég baromságnak tartom, hogy nincs benne egyértelműen a tájékoztatóban. Mondjuk én is hülye voltam, de az orvosnál nagyon rosszul éreztem magam. Ez teljesen kiment a fejemből.
2019. máj. 30. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!