Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szeretnék anorexiás...

Miért szeretnék anorexiás lenni? Vagy már az lennék?

Figyelt kérdés
Semmi nem azzal kezdődött, hogy húú, most anorexiás akarok lenni. Csak szép vékony, hogy tetszek annak a fiúnak, aki nekem hónapok óta tetszett. Úgy kezdődött, hogy csak eleinte tornáztam itthon, majd amikor sikerült lefogynom 47 kg-ra, akkor újra elkezdtem enni, és 1hónapig tudtam tartani a súlyomat, majd megint visszahíztam.162 cm vagyok. Az egyik ilyen visszahízás után volt az, hogy a próbán ketten ültünk az asztalon, én a sarokban, ám nekem jelenetem volt, így ki kellett onnan jönnöm, majd mikor visszaakartam menni, akkor azt mondta: ej, de széles vagy te! Persze ugratott, ám nem tudhatta, hogy nekem a súlyom nagyon kínos kérdés. Így áprilistól kezdve kemény fogyóba kezdtem, és mostanra elértem a 43 kg-ot, ám nem akarok megállni 40 kg-ig. Igaz, már egy hónapja van barátom (nem az a srác, aki annó ugratott) és neki így is, úgy is tetszek, de én még mindig fogyni akarok, nem érzem jól magamat a bőrömben 48 kg-san. Enni eszek, nem csinálom azt, hogy napokig semmi, max.1 napot hagyok ki, akkor is csak gyümölcs, kávé-t iszok max. A hasam már jól néz ki, de 48 kg-san undorító volt, legszívesebben az egészet levágtam volna. Gyakran volt az, hogy tükör előtt ütögettem, és azt kívántam, bárcsak eltűnne onnan. Kérdezem magamtól, jól csinálom-e ezt? Fiúk terén mindig is félős voltam, vagyok, éppen emiatt, mert ronda a testem. Utálom magam. Nem tudom, a fiúknak mi tetszik? Egyik haverom azt mondta még régebben, hogy így is alig lát, nehogy foggyak, de én fogyni akarok.
2010. júl. 7. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz fogyni? A súlyodhoz kb. 50 kg is megfelelő lenne, bár nem láttalak, biztos gyönyörű vagy. Aki azt mondta, hogy széles vagy, azt képen törölhetted volna, mert egy nagy paraszt. A haverodnak van igaza. Ha nem javul a helyzeted, és továbbra is fogyni akarsz, érdemes felkeresned egy étkezési tanácsadót, vagy végső esetben egy pszichológust.
2010. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Oo Én legutóbb 50kiló voltam és így látszanak néha a bordáim. A hasra meg izom kell és akkor szép lapos lesz. De te beteg vagy, úgyhogy hiába mondom. És igen, ez már anorexia. Még most menj szakemberhez, és akkor a szervezetedet talán még nem teszed teljesen tönkre.
2010. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
téged megerőszakoltak vagy milyen trauma ért? Menjél pszichológushoz, mert veszélyes, amit csinálsz.
2010. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mit nem adnák, ha legalább 50 kg-ra hízhatnék, s nem lennél ennyire vékony mint most!!! 42 kg vagyok és 165 cm.
2010. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

162 cm vagyok, és mikor 48 kg voltam, akkor tökre hurkázódott a hasam, és nagyon szar érzés volt =S Nem voltam boldog... most sem vagyok nagyon az... Nincs értelme az életemnek, olyan ürességi érzésem van sokszor... =(

Talán emiatt csinálom ezt, nem tudom... :(

2010. júl. 7. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól van üresség érzeted, hogy üres a gyomrod. Ilyen magassághoz kb. 55kg az ideális testsúly alsó határa. Mindenképp menj orvoshoz, a saját érdekedben.
2010. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy: nagyon sokat hasizmozok, és eszek,csak nem sokat. De eszek.
2010. júl. 8. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
pszichológus.(egy volt anorexiás)
2010. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
irigyellek amiatt hogy te a kövérséged miatt vagy CSAK boldogtalan....ha megvan mindened a szüleid is élnek a családod szeret és van sok sok jó cuccod akkor örülj annak és gondolj bele hogy mások miért lesznek depressziósak és boldogtalanok..ne hari de nem vagy te elkényeztetve egy kicsit....?
2010. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsi, de a szüleim nem élnek együtt, minden cuccomat saját pénzből veszem... pf... elkényeztetve?! sosem voltam, már megbocsáss...
2010. júl. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!