Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta eltávolító...

Petefészekciszta eltávolító műtét Győrben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt valaki, akinek Győrben volt petefészek ciszta műtétje? Ha igen, leírná részletesen, hogyan és mi történt, a műtéti időpontkéréstől a varratszedésig?


Előre is köszönöm


34/N


2019. máj. 31. 11:38
 1/2 anonim válasza:

Tavaly januárban volt. Mondjuk én extra eset voltam, mert 20 centis cisztám volt. Pénteken mentem uhra, azonnal bennt akartak tartani a keddi műtétig. Saját felelősségre haza mentem, majd hétfőn reggel felvettek az osztályra. Az egész napot rohangálással töltöttem. Anesztes, uh. Délután kaptam egy szörnyű gyógyszert, amit fél liter vízben kellett feloldani és lenyomni. Kipucolt, az biztos. 😅 Éjjelre kaptam frontint, de a 25 mg sem nyomott el. Reggelre jött a műtét. Mivel nekem laparatómiám volt (felvágtak), ezért 24 órát az örzőben voltam. Enni csak joghurtot tudtam. A katéter kivétel nem fájt, a véres zsák eltávolítása megint csak nem fájt, de kellemetlen volt. A laparaszkópia után ha jól tudom, akkor ez nincs is. Egy hetet töltöttem a kórházban, minden rendben ment. Haza menetel után 1 héttel kivették a varratokat. Ez sem fájt.


Összességében nekem semmi sem fájt, a legrosszabb része a hashajtó ital volt. Nagyon pozitív a benyomásom a Győri nőgyógyászatról.

2019. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia :)


Köszönöm a válaszod. Tényleg elfelejtettem beírni, hogy nekem laparoszkópos műtét lesz. Nagyjából tudom a műtét menetét onnantól, hogy be kell feküdni a kórházba. Csak az előtte részt nem tudom. Csütörtökön kell mennem időpontot kérni, de azt mondta a nővérke a telefonba, hogy úgy készüljek, rá fog menni a fél napom. Ez a része érdekelt volna pontosan. :) Tudom, leírhattam volna pontasabban, hogy mire vagyok kíváncsi. :( De úgy voltam vele, minden ezzel kapcsolatos információ érdekel. :)

2019. jún. 3. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!