Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy ettől nem nőtt...

Lehet, hogy ettől nem nőtt meg a mellem? Mar soha nem is fog?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 155 centi de alacsony családból származom. Viszont a mellem egyáltalán nem nőtt semmit, teljesen mintha egy kisfiú lennék. 7.es korom óta napi 3-6 órákat alszom, többet nem tudok. 8.os koromban fél évig rászoktam az energiaitalokra, volt mikor napi 2 üveg Monstert is megittam.. Ezután pedig 1 évig fogyókúráztam, napi fél alman éltem és majdnem anorexiás lettem. Tisztában vagyok azzal, hogy nagyon sok mindent rosszul csináltam és mindent megbántam... Azóta már rendszeresen sportolok és egészségesen érkezem, viszont aludni mai napig nem tudok rendesen. Hallottam, hogy volt olyan aki fiatal korában szinten hasonlóan járt es nem nőtt semmit. Lehetséges hogy ettől nem nőtt a mellem egyáltalán? Mindenki azt mondja, hogy még fejlődő szervezet vagyok és még nőhet. Van erre esélyem?
2019. jún. 1. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Érzésem szerint a mellméreted és a -valljuk be- kissé önpusztító életmódod között nem vélek közvetlen egyenes összefüggést. A korod alapján még bőven fejlődésben vagy, simán lehet, hogy az elkövetkezendő pár évben teljesen át fogsz alakulni. Mellileg is.
2019. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

24 éves korodig még sokat változol. Nekem még ennél is később nőtt meg a mellem, és még most sem kell melltartót hordanom.

71N

2019. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki az a vadbarom kretén idióta ökör, aki lepontozza a válaszokat, de amit én az első, vagy amit az idős hölgy a második válaszban leírt, ezek szín igazak.


A biológiát és a genetikát is lepontozzátok????

2019. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, menzeszed mióta van?

De amúgy ne aggódj, volt osztálytársamnak sem volt sokáig, aztán mára már úgy ahogy kikupálódott. Csak későn érő volt.

2019. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 éves korom óta van menzeszem.
2019. jún. 2. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!