Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ömlik belőlem szó...

Miért ömlik belőlem szó szerint a fehérfolyás és miértgörcsöl a petevezetékem?

Figyelt kérdés

Úgy kicsivel kevesebb, mint egy hete múlt el a menstruációm, az utóbbi 2 napban pedig görcsöl a petefészkem. Pontosan nem is görcsölésnek mondanám, hanem ilyen furcsa érzés, mintha valami nyomná és zsibbadna. Nem vészes, de szinte egész nap érzem, főleg a jobb oldalon. Ezenkívül hirtelen felerősödött a fehér folyásom, szó szerint csöppög belőlem, de nem darabos, nincs szúrós vagy savanyú szaga sem. Nem viszket a nemiszervem sem. Plusszban azért is fura,mert nem szokott görcsölni semmim, max évente 2-3x ha menstruálok.

Dokihoz el fogok menni, de csak kb 3 hét múlva, a vizsgaidőszakom végén fogok tudni elmenni, hamarabb nem, de mivel eléggé idegesít a dolog így gondltam, hogy rákérdezek,hogy nektek volt-e már ilyenetek.

21/l


2019. jún. 1. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Peteérés?
2019. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsánat, petevezeték helyett petefészket akartam írni.

Hát nem tudom, még sosem éreztem ilyet, én arra gondolok, hogy talán beyulladhatott vagy felfázhattam, csak a fehér folyást nem tudom hova tenni. Hajlamos vagyok rá, de csak a menstruáció előtti héten szokott jelentősebb mennyiségű jönni, de akkor sem ENNYI.

Bár a terhességet elég erősen kizárnám, de 3 hete voltam utoljára együtt (az azóta már sajnos) volt barátommal, ha ez számít. Meg így utólag visszagondolva nem volt olyan nagyon eős az előző vérzésem sem, de nálam normális, hogy hol erősebb, hol gyengébb.

2019. jún. 1. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik nlzesd meg magad nőgyógyásszal
2019. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!