Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a tamponnal?

Mit csináljak a tamponnal?

Figyelt kérdés
Ma a baratomeknal fogok aludni es megvan. A tampont lehuzhatom a wc-n? Nincs a furdobe kuka es nem lenne gaz kisetalni a szemeteshez? Nekem ego...

2019. jún. 2. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Jajj ne már! Égőbb lenne kisétálni a kezedben tamponnal, mint bejelenteni nekik hogy eldugítottad a wc-t?
2019. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátodnál alszol akkor már tartania kéne ott a kapcsolatotoknak, hogy ez ne legyen égő. Gondolom nem 12 éves vagy. Megfogod és kisétálsz vele. Nem kell az arcába lógatni vagy mutogatni. A tampon pici dolog, simán elfér a kézben.

A wc-n pedig ne húzd le, mert megakad a szűrőn és sosem bomlik le. Ha egyszer lesz egy dugulás akkor a család majd szépen megemlékezik rólad. Ha azonnal lesz dugulás akkor meg rögtön fel is fog jönni a wc-ben. Az sem szép látvány.

2019. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki a kukába és kész.
2019. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Betekered WC papírba, és kidobod a WC-be. Ne legyél már ennyire betoji. Vagy tedd bele egy 10 db-os papírzsepi nejlon tartójába, és akkor szaga sem lesz, plusz nem látszik, ha átázik. De semmiképp se a WC-n húzd le...
2019. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Wcpapírba beteker, nejonzacskóba beleköt. Zsebredug, vagy táskába. Akár otthon is kidobhatod.
2019. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne a wc-be, eldugul, és akkor egyértelműen kifog derülni, h mi okozta. Csomagold be jól wc papírba, tedd a zsebedbe, és dobd ki az első kukába.
2019. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
25 éve soha nem dugult el a wc tőle...
2019. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
B @ z d meg, ezt így túllihegni, "égő". Mi az égő? Fogod a tampont vastagon betekered wc papírba/zsepibe és kisétálsz a kukához, bedobod oszt' jónapot! Mit kell ezen ennyire remegni?
2019. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Valami lehet abban amit a 7 válaszoló mond. Ex pasim anyja is szerintem mindig a wc-n húzta le és sosem volt belőle baj. Azért én inkább kihagytam és kidobtam a kukába. Vegyél oda egy pici kukát ami ilyenkor a fürdőkbe szokás és kész.
2019. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen utolsó, területenként eltérnek a szennyvíz vezetékek. Lehet, hogy nem náluk jött föl a cucc, hanem pl a szomszédban, vagy egy nagyobb esőzésnél a csatornából fog egyszercsak előbukkanni (a mostani esőzések után is sok helyen az országban érte ilyen meglepi az embereket -popsitörlő, betét, tampon, fülpiszka stb.)
2019. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!