Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napig volt csak. Mitől...

2 napig volt csak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelen a menzim január óta egyik hónapban megjön másikban nem most júliusban 1én megjött de 2 napig tartott és más volt a szine is (sötétebb) meg sűrűbb is volt
2010. júl. 7. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ, mióta menstruálsz. Lehet, hogy még nem állt be rendesen. A fogamzásgátló elméletileg jó erre, bár még nem szedtem, de azt mondják, hogy akkor mindig pontosan jön meg. De lehet, hogy egy orvos nem ártana..
2010. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok..és 3 éve menstruálok de ebben a 3 évben még nem volt rendszeres egyszer sem
2010. júl. 8. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:

10:13 vagyok.

Nekem se jön meg napra pontossággal, de azért nem is szokott kimaradozni. Nem tudom, nem vagyok orvos, de szerintem ez se egészséges, hogy így kimarad néha. Szóval szerintem szólj valakinek.

2010. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!