Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusom 40. napján vagyok,...

A ciklusom 40. napján vagyok, a cicim annyira fáj, hogy szinte sehogy sem tudok feküdni, a mensimnek se híre, se jele. A teszt negatív, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Általában 33 napra jön meg, ezért nem kerítettem nagy feneket annak, hogy késik, de most így a 40.-ik napon kicsit már elgondolkoztat. Csináltam egy tesztet délutáni pisiből, ami egyértelműen negatív lett. Nem stresszeltem ebben a hónapban és a környezetem sem változott. A párommal egyébként nem védekezünk, de nem is vagyunk rajta a baba projekten. (Persze nem szomorkodnék, ha jönne baba.) Volt valaki hasonló hasonló helyzetben?


Köszönöm a válaszokat!

23/L



2019. jún. 3. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalatomat osztanám meg, mivel nekem 28-35 napra szokott megjönni, tehát nem alapozhatok a naptárra. Nekem peteéréstől míg el nem kezdődik a menstruáció, rettenetesen fáj a mellem (ez 13-14 nap). Így valószínű, hogy te is túl vagy a peteérésen, és hamarosan megjön (ha a nem védekezés alatt a megszakítást érted, és nem csúszott bele hiba).

A tesztet pár nap múlva érdemes reggeli vizeletből is megpróbálni, illetve a lehetséges aktustól számított 15. napon.

Ha nem vagy terhes, akkor figyeld majd legközelebb is, hogy mikortól fáj a melled hány napig, és nagyjából utána tudni fogod, hogy mikorra várd. Nekem nagyon sokat segített ez :)

2019. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!